Нові періодичні видання

Фонд Національної наукової медичної бібліотеки України поповнився комплектами нових журналів видавництва Springer:  «International Orthopaedics» за 2010-2018 роки та «KSSTA: Knee Surgery, Sports Traumatology, Arthroscopy» за 2009-2018 роки.
Щиро дякуємо керівнику центру ортопедії, травматології та спортивної медицини клінічної лікарні «Феофанія», професору, доктору медичних наук Зазірному Ігорю Михайловичу за подаровані періодичні видання.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Фонд Національної наукової медичної бібліотеки України поповнився комплектами нових журналів видавництва Springer:  «International Orthopaedics» за 2010-2018 роки та «KSSTA: Knee Surgery, Sports Traumatology, Arthroscopy» за 2009-2018 роки. Щиро дякуємо керівнику центру ортопедії, травматології та спортивної медицини клінічної лікарні «Феофанія», професору, доктору медичних наук Зазірному Ігорю Михайловичу за подаровані періодичні видання.