Нові видання від видавництва «ALUNA»

15 листопада до Польської медичної бібліотеки у Києві надійшли нові видання від видавництва «ALUNA» (головний редактор пані Анна Лучинська) та доктора Ярослава Косяти за сприяння Консульського відділу Посольства Республіки Польща. Друзі нашої бібліотеки доставили з Польщі 15 нових книг та 31 примірник медичних періодичних видань, у тому числі «Wielka księga balneologii, medycyny fizykalnej i uzdrowiskowej», «Atlas anatomii palpacyjnej», «Farmakologia i toksykologia», інші видання та посібник для вивчення медичної термінології польською та англійською мовами. Наразі ця література проходить обробку у відділі міжнародної інформації та зарубіжних зв’язків і незабаром буде відображена у електронному каталозі та виставлена у Польській медичній бібліотеці.
Ми щиро вдячні нашим дарувальникам та пані Емілії Ясюк, раднику посольства РП в Україні.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

15 листопада до Польської медичної бібліотеки у Києві надійшли нові видання від видавництва «ALUNA» (головний редактор пані Анна Лучинська) та доктора Ярослава Косяти за сприяння Консульського відділу Посольства Республіки Польща. Друзі нашої бібліотеки доставили з Польщі 15 нових книг та 31 примірник медичних періодичних видань, у тому числі «Wielka księga balneologii, medycyny fizykalnej i uzdrowiskowej», «Atlas anatomii palpacyjnej», «Farmakologia i toksykologia», інші видання та посібник для вивчення медичної термінології польською та англійською мовами. Наразі ця література проходить обробку у відділі міжнародної інформації та зарубіжних зв’язків і незабаром буде відображена у електронному каталозі та виставлена у Польській медичній бібліотеці. Ми щиро вдячні нашим дарувальникам та пані Емілії Ясюк, раднику посольства РП в Україні.