Оксамитовий голос Олександра Василенка

29 грудня 2021 р. в Національній науковій медичній бібліотеці України відбувся Новорічний концерт Олександра Василенка.

Олександр Василенко – Народний артист України, лауреат українських і міжнародних конкурсів, який належить до когорти співаків – володарів «золотих голосів» України. Співак окрім фундаментальної освіти, має від природи розкішний дар – оксамитовий бас-баритон.

Олександр Миколайович володіє голосом досконало в різноманітних вокальних жанрах. У репертуарі артиста українські народні пісні, романси, естрадні твори і складні оперні арії. У творчій програмі – численні концерти як в Україні, так і за її межами.

На концерті був присутній давній улюблений читач бібліотеки Федір Олексійович Тишко, хірург-оториноларинголог, доктор медичних наук, професор, академік і талановитий поет-пісняр. Федір Олексійович відзначив надзвичайний голос Олександра Василенка, який виступав на різних сценах світу, але залишився вірним Україні. Він розповів, що в репертуарі артиста є 3 пісні, написані
на його вірші.

Послухати Олександра Миколайовича прийшла і Валентина Олексіївна Моісеєнко, лікар-терапевт вищої категорії, доктор медичних наук, професор, яка є давнім добрим другом і читачем бібліотеки та щирою шанувальницею української пісні й таланту.

Новорічний концерт пройшов у святковому піднесеному настрої. Звучали народні, естрадні пісні і романси у виконанні розкішного оксамитового баритону Олександра Василенка.
Оксамитовий голос Олександра Василенка

Публікації на цю тему

29 грудня 2021 р. в Національній науковій медичній бібліотеці України відбувся Новорічний концерт Олександра Василенка. Олександр Василенко – Народний артист України, лауреат українських і міжнародних конкурсів, який належить до когорти співаків – володарів «золотих голосів» України. Співак окрім фундаментальної освіти, має від природи розкішний дар – оксамитовий бас-баритон. Олександр Миколайович володіє голосом досконало в різноманітних вокальних жанрах. У репертуарі артиста українські народні пісні, романси, естрадні твори і складні оперні арії. У творчій програмі – численні концерти як в Україні, так і за її межами. На концерті був присутній давній улюблений читач бібліотеки Федір Олексійович Тишко, хірург-оториноларинголог, доктор медичних наук, професор, академік і талановитий поет-пісняр. Федір Олексійович відзначив надзвичайний голос Олександра Василенка, який виступав на різних сценах світу, але залишився вірним Україні. Він розповів, що в репертуарі артиста є 3 пісні, написані на його вірші. Послухати Олександра Миколайовича прийшла і Валентина Олексіївна Моісеєнко, лікар-терапевт вищої категорії, доктор медичних наук, професор, яка є давнім добрим другом і читачем бібліотеки та щирою шанувальницею української пісні й таланту. Новорічний концерт пройшов у святковому піднесеному настрої. Звучали народні, естрадні пісні і романси у виконанні розкішного оксамитового баритону Олександра Василенка.