Ольга Вадимівна Богомолець, щиросердечно вітаємо з ювілеєм

Ольга Вадимівна Богомолець, щиросердечно вітаємо з ювілеємОльга Вадимівна Богомолець – лікар-дерматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, видатний український державний і громадський діяч, народний депутат України (2014—2019), член Американської академії дерматології та Європейської академії дерматології та венерології, співачка, лауреат українських музичних конкурсів.

Народилася 22 березня 1966 року у Києві, в сім’ї лікарів – старовинного роду Богомольців. 1989 року закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця за спеціальністю ″Лікувальна справа″. 1993 року навчалася на курсі екологічної дерматології Пенсільванського медичного університету (Філадельфія, США). 1994 року закінчила Інститут дерматопатології Бернарда Акермана, Університету Томаса Джефферсона у Філадельфії. 2001 року закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. 2003 року здобула ступінь доктора медичних наук за спеціальністю ″Шкірні та венеричні хвороби″ в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Ольга Вадимівна Богомолець, щиросердечно вітаємо з ювілеєм

Ольга Богомолець заснувала Клініку лазерної медицини доктора Богомолець, відому сьогодні як Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець. Ольгу Богомолець знають в Україні, Європі та Америці як одного з провідних світових фахівців у галузі дерматології. З самого дитинства вона знала, що буде лікарем. Лікувала друзів з побитими колінами, дворових собак і іграшкових ведмедиків, рятувала жаб, черв’яків і метеликів. У три роки вона вже усвідомлювала свою місію – допомагати людям. Поруч був, звичайно, приклад відданих медицині батьків – лікарів та геніального прадіда, вченого світового рівня, президента АН УРСР (1930-1946) Олександра Олександровича Богомольця – бажання зробити світ добрішим. Ольга Богомолець автор понад 70 наукових праць і 14 патентів на винаходи у сфері лікування шкіряних захворювань.

Ольга Вадимівна Богомолець, щиросердечно вітаємо з ювілеєм

Однак, вона не лише рятує життя, але й активно популяризує українську культуру, є відомим виконавцем сучасних та старовинних романсів, на її власні вірші та вірші українських поетів Ліни Костенко, Олени Теліги та інших. Як виконавець, має п’ять альбомів, є лауреатом всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів. Ольга Богомолець заснувала в Києві арт-хол Kairos, де проходять виставки художників та фотографів. Ольга Вадимівна зібрала унікальну колекцію українських домашніх ікон і старожитностей та створила унікальний музейний комплекс “Замок – музей Радомисль”, що на Житомирщині.

“Господи, якщо ти мені даси можливість чути твою музику, я завжди буду віддавати її людям безкоштовно”…

Медична бібліотека в громадському житті Ольги Богомолець завжди займає одне з провідних місць. Ольга Вадимівна ставиться з великою повагою до ННМБУ, надзвичайно цінує живу книгу, завжди бере участь в заходах, які проводяться в Бібліотеці.

Вітаємо вельмишановну Ольгу Вадимівну Богомолець, щирого друга і прихильника медичної бібліотеки з ювілеєм! Бажаємо сил, натхнення, міцного здоров′я, насолоди життям і нових планів!

Публікації на цю тему

Ольга Вадимівна Богомолець - лікар-дерматолог, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, видатний український державний і громадський діяч, народний депутат України (2014—2019), член Американської академії дерматології та Європейської академії дерматології та венерології, співачка, лауреат українських музичних конкурсів. Народилася 22 березня 1966 року у Києві, в сім'ї лікарів - старовинного роду Богомольців. 1989 року закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця за спеціальністю ″Лікувальна справа″. 1993 року навчалася на курсі екологічної дерматології Пенсільванського медичного університету (Філадельфія, США). 1994 року закінчила Інститут дерматопатології Бернарда Акермана, Університету Томаса Джефферсона у Філадельфії. 2001 року закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. 2003 року здобула ступінь доктора медичних наук за спеціальністю ″Шкірні та венеричні хвороби″ в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Ольга Богомолець заснувала Клініку лазерної медицини доктора Богомолець, відому сьогодні як Інститут дерматології та косметології доктора Ольги Богомолець. Ольгу Богомолець знають в Україні, Європі та Америці як одного з провідних світових фахівців у галузі дерматології. З самого дитинства вона знала, що буде лікарем. Лікувала друзів з побитими колінами, дворових собак і іграшкових ведмедиків, рятувала жаб, черв'яків і метеликів. У три роки вона вже усвідомлювала свою місію - допомагати людям. Поруч був, звичайно, приклад відданих медицині батьків – лікарів та геніального прадіда, вченого світового рівня, президента АН УРСР (1930-1946) Олександра Олександровича Богомольця - бажання зробити світ добрішим. Ольга Богомолець автор понад 70 наукових праць і 14 патентів на винаходи у сфері лікування шкіряних захворювань. Однак, вона не лише рятує життя, але й активно популяризує українську культуру, є відомим виконавцем сучасних та старовинних романсів, на її власні вірші та вірші українських поетів Ліни Костенко, Олени Теліги та інших. Як виконавець, має п’ять альбомів, є лауреатом всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів. Ольга Богомолець заснувала в Києві арт-хол Kairos, де проходять виставки художників та фотографів. Ольга Вадимівна зібрала унікальну колекцію українських домашніх ікон і старожитностей та створила унікальний музейний комплекс "Замок - музей Радомисль", що на Житомирщині.
"Господи, якщо ти мені даси можливість чути твою музику, я завжди буду віддавати її людям безкоштовно"…
Медична бібліотека в громадському житті Ольги Богомолець завжди займає одне з провідних місць. Ольга Вадимівна ставиться з великою повагою до ННМБУ, надзвичайно цінує живу книгу, завжди бере участь в заходах, які проводяться в Бібліотеці. Вітаємо вельмишановну Ольгу Вадимівну Богомолець, щирого друга і прихильника медичної бібліотеки з ювілеєм! Бажаємо сил, натхнення, міцного здоров′я, насолоди життям і нових планів!