Онлайн-тренінг: “Психосоматична практика: Дерматологія”

Новини та події

Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та ГО «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини», за підтримки компанії Асіно запрошують приєднатись до третього тренінгу: Психосоматична практика: Дерматологія.

Захід відбудеться 17 вересня 2021 р. о 17:00 в форматі он-лайн трансляції. Ведучий тренінгу – Чабан Олег Созонтович.

У програмі заходу:

  • Психіка та шкіра – Святенко Т.В., професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської медичної академії д.м.н., професор (Дніпро, Україна)
  • Обсесивно-компульсивні розлади: Фокус на тіло – Хаустова О.А., професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, д.м.н., професор (Київ, Україна)

До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальностями: дерматологія, психіатрія, загальна практика / сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина.

Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна.

РЕЄСТРАЦІЯhttp://mediamed.com.ua/Vebinar-dermatology

Для отримання сертифікату ви маєте по завершенню тренінгу пройти опитування та надати не меньше 70% правильних відповідей.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та ГО «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини», за підтримки компанії Асіно запрошують приєднатись до третього тренінгу: Психосоматична практика: Дерматологія. Захід відбудеться 17 вересня 2021 р. о 17:00 в форматі он-лайн трансляції. Ведучий тренінгу – Чабан Олег Созонтович. У програмі заходу:
  • Психіка та шкіра - Святенко Т.В., професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської медичної академії д.м.н., професор (Дніпро, Україна)
  • Обсесивно-компульсивні розлади: Фокус на тіло - Хаустова О.А., професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, д.м.н., професор (Київ, Україна)
До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальностями: дерматологія, психіатрія, загальна практика / сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина. Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна. РЕЄСТРАЦІЯ - http://mediamed.com.ua/Vebinar-dermatology Для отримання сертифікату ви маєте по завершенню тренінгу пройти опитування та надати не меньше 70% правильних відповідей.