Онлайн-тренінг: “Психосоматична практика: Дерматологія”

Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та ГО «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини», за підтримки компанії Асіно запрошують приєднатись до третього тренінгу: Психосоматична практика: Дерматологія.

Захід відбудеться 17 вересня 2021 р. о 17:00 в форматі он-лайн трансляції. Ведучий тренінгу – Чабан Олег Созонтович.

У програмі заходу:

  • Психіка та шкіра – Святенко Т.В., професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської медичної академії д.м.н., професор (Дніпро, Україна)
  • Обсесивно-компульсивні розлади: Фокус на тіло – Хаустова О.А., професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, д.м.н., професор (Київ, Україна)

До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальностями: дерматологія, психіатрія, загальна практика / сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина.

Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна.

РЕЄСТРАЦІЯhttp://mediamed.com.ua/Vebinar-dermatology

Для отримання сертифікату ви маєте по завершенню тренінгу пройти опитування та надати не меньше 70% правильних відповідей.

Публікації на цю тему

Кафедра медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії та ГО «Всеукраїнська асоціація психосоматичної медицини», за підтримки компанії Асіно запрошують приєднатись до третього тренінгу: Психосоматична практика: Дерматологія. Захід відбудеться 17 вересня 2021 р. о 17:00 в форматі он-лайн трансляції. Ведучий тренінгу – Чабан Олег Созонтович. У програмі заходу:
  • Психіка та шкіра - Святенко Т.В., професор кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської медичної академії д.м.н., професор (Дніпро, Україна)
  • Обсесивно-компульсивні розлади: Фокус на тіло - Хаустова О.А., професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, д.м.н., професор (Київ, Україна)
До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальностями: дерматологія, психіатрія, загальна практика / сімейна медицина, фізична та реабілітаційна медицина. Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна. РЕЄСТРАЦІЯ - http://mediamed.com.ua/Vebinar-dermatology Для отримання сертифікату ви маєте по завершенню тренінгу пройти опитування та надати не меньше 70% правильних відповідей.