Оперативна ортопедія: посібник Стенмора

Притаманне сучасному суспільству зростання рівня травматизму та поширеності ортопедичної патології визначає необхідність удосконалення діагностики та лікування пошкоджень і захворювань системи опори та руху як пріоритетний напрямок розвитку охорони здоров’я. Покращення діагностичних можливостей сучасних неінвазивних методів візуалізації стану кісток, суглобів та м’яких тканин, розширення сфери застосування артроскопії та високотехнологічних малоінвазивних способів остеосинтезу, розробка і вдосконалення складних реконструктивних операцій та ендопротезування дозволяють змінити концепцію надання ортопедичної та травматологічної допомоги. Ці обставини змінюють вимоги до рівня підготовки фахівців на всіх етапах медичної освіти.

Ортопедична підготовка та хірургічна практика зазнали значних змін за останні десятиліття і продовжують стрімко розвиватися, тому редагування другого видання тривало три роки. Цей посібник не має на меті охопити повний спектр ортопедичних операцій; він покликаний проілюструвати основні принципи та хірургічні техніки поширених ортопедичних процедур, надаючи читачеві ґрунтовний огляд, представлений у систематизованому форматі.

Переглянуте, оновлене і доповнене друге видання «Оперативна ортопедія: посібник Стенмора» – це вичерпний і всеосяжний посібник з елективної ортопедичної хірургії. У другому виданні на підставі узагальнення багаторічного досвіду лікарів практиків із провідних клінік Великобританії були висвітлені новітні досягнення, систематизовані стандарти, протоколи й алгоритми діагностики та лікування пошкоджень і захворювань системи опори та руху з акцентом на хірургічні техніки, що застосовуються, а також на обґрунтування та доказову базу, що стоять за ними, ця книжка є одночасно практичним посібником і інструментом для перевірки результатів іспиту. Були додані описи нових операцій у таких галузях, як хірургія пухлин, дитяча хірургія та реконструкція кінцівок. Кожен розділ має простий і послідовний формат, який пояснює хірургічне втручання від передопераційного планування і згоди пацієнта до підходів, технік та післяопераційного догляду. Розділи також включають ключові посилання та зразки відповідей на питання під час усного екзамену для розширення та закріплення знань.

Ключові особливості

  • Нові та оновлені хірургічні техніки
  • Багато ілюстрацій для легкого пояснення хірургічних концепцій
  • Вставки з ключовими моментами для полегшення засвоєння матеріалу
  • Списки рекомендованої літератури для успішного складання іспитів

Хоча цей текст пропонує загальний огляд поширених процедур і технік, він не може замінити детальні знання, необхідні для стажера, який готується до іспиту. В умовах стресу студенти і молоді лікарі можуть заплутатися у відповідях, тому розробка стратегій для стислого структурування відповідей – це інвестиція, яка варта того, щоб її зробити. Як сказав Альберт Ейнштейн, «якщо ти не можеш пояснити це просто, значить, ти не розумієш це достатньо добре».

У посібнику висвітлені сучасні методи діагностики травм та ортопедичних захворювань, подано сучасний погляд на патогенез травматичної хвороби, регенерацію кісткової тканини, поширені ускладнення, їх попередження та лікування. Зважаючи на зміни в структурі травматизму, особливу увагу приділено питанням організації етапної допомоги при множинних травмах, ушкодженнях хребта, таза, кінцівок, відновному лікуванню хворих з ураженнями системи опори та рух. Окремі розділи присвячені реконструкції кінцівок, дитячій хірургії та ампутації. Детально представлено найбільш поширені вроджені деформації, деструктивно-дистрофічні, запальні та пухлинні захворювання хребта і суглобів. Окремий розділ присвячений нейрохірургії периферичних нервів Класифікації травм та захворювань подані у відповідності до сучасної міжнародної класифікації хвороб МКХ-10; при висвітленні питань травматології застосовано найбільш поширену у світі універсальну класифікацію переломів AO/ASIF. Посібник буде корисним не тільки для студентів вищих медичних закладів освіти але й для інтернів, клінічних ординаторів, лікарів травматологів-ортопедів та фахівців хірургічних спеціальностей.

S 12195
Operative Orthopaedics: the Stanmore Guide / ed. T. Briggs [et al.]. – 2nd ed. – Boca Raton [etc.]: CRC Press Taylor and Francis Group, 2021
.

  1. Anaesthesia in Orthopaedic Surgery
  2. Tumours
  3. Surgery of the Cervical Spine
  4. Surgery of the thoracolumbar spine
  5. Surgery of the peripheral nerve
  6. Surgery of the shoulder
  7. Surgery of the elbow
  8. Surgery of the wrist
  9. Surgery of the hand
  10. Surgery of the Hip
  11. Surgery of the Knee
  12. Soft tissue surgery of the knee
  13. Surgery of the ankle
  14. Surgery of the foot
  15. Limb reconstruction
  16. Paediatric orthopaedic surgery
  17. AmputationsIndex

Публікації на цю тему

Continue to the category
Притаманне сучасному суспільству зростання рівня травматизму та поширеності ортопедичної патології визначає необхідність удосконалення діагностики та лікування пошкоджень і захворювань системи опори та руху як пріоритетний напрямок розвитку охорони здоров’я. Покращення діагностичних можливостей сучасних неінвазивних методів візуалізації стану кісток, суглобів та м’яких тканин, розширення сфери застосування артроскопії та високотехнологічних малоінвазивних способів остеосинтезу, розробка і вдосконалення складних реконструктивних операцій та ендопротезування дозволяють змінити концепцію надання ортопедичної та травматологічної допомоги. Ці обставини змінюють вимоги до рівня підготовки фахівців на всіх етапах медичної освіти. Ортопедична підготовка та хірургічна практика зазнали значних змін за останні десятиліття і продовжують стрімко розвиватися, тому редагування другого видання тривало три роки. Цей посібник не має на меті охопити повний спектр ортопедичних операцій; він покликаний проілюструвати основні принципи та хірургічні техніки поширених ортопедичних процедур, надаючи читачеві ґрунтовний огляд, представлений у систематизованому форматі. Переглянуте, оновлене і доповнене друге видання «Оперативна ортопедія: посібник Стенмора» - це вичерпний і всеосяжний посібник з елективної ортопедичної хірургії. У другому виданні на підставі узагальнення багаторічного досвіду лікарів практиків із провідних клінік Великобританії були висвітлені новітні досягнення, систематизовані стандарти, протоколи й алгоритми діагностики та лікування пошкоджень і захворювань системи опори та руху з акцентом на хірургічні техніки, що застосовуються, а також на обґрунтування та доказову базу, що стоять за ними, ця книжка є одночасно практичним посібником і інструментом для перевірки результатів іспиту. Були додані описи нових операцій у таких галузях, як хірургія пухлин, дитяча хірургія та реконструкція кінцівок. Кожен розділ має простий і послідовний формат, який пояснює хірургічне втручання від передопераційного планування і згоди пацієнта до підходів, технік та післяопераційного догляду. Розділи також включають ключові посилання та зразки відповідей на питання під час усного екзамену для розширення та закріплення знань. Ключові особливості
  • Нові та оновлені хірургічні техніки
  • Багато ілюстрацій для легкого пояснення хірургічних концепцій
  • Вставки з ключовими моментами для полегшення засвоєння матеріалу
  • Списки рекомендованої літератури для успішного складання іспитів
Хоча цей текст пропонує загальний огляд поширених процедур і технік, він не може замінити детальні знання, необхідні для стажера, який готується до іспиту. В умовах стресу студенти і молоді лікарі можуть заплутатися у відповідях, тому розробка стратегій для стислого структурування відповідей - це інвестиція, яка варта того, щоб її зробити. Як сказав Альберт Ейнштейн, «якщо ти не можеш пояснити це просто, значить, ти не розумієш це достатньо добре». У посібнику висвітлені сучасні методи діагностики травм та ортопедичних захворювань, подано сучасний погляд на патогенез травматичної хвороби, регенерацію кісткової тканини, поширені ускладнення, їх попередження та лікування. Зважаючи на зміни в структурі травматизму, особливу увагу приділено питанням організації етапної допомоги при множинних травмах, ушкодженнях хребта, таза, кінцівок, відновному лікуванню хворих з ураженнями системи опори та рух. Окремі розділи присвячені реконструкції кінцівок, дитячій хірургії та ампутації. Детально представлено найбільш поширені вроджені деформації, деструктивно-дистрофічні, запальні та пухлинні захворювання хребта і суглобів. Окремий розділ присвячений нейрохірургії периферичних нервів Класифікації травм та захворювань подані у відповідності до сучасної міжнародної класифікації хвороб МКХ-10; при висвітленні питань травматології застосовано найбільш поширену у світі універсальну класифікацію переломів AO/ASIF. Посібник буде корисним не тільки для студентів вищих медичних закладів освіти але й для інтернів, клінічних ординаторів, лікарів травматологів-ортопедів та фахівців хірургічних спеціальностей. S 12195 Operative Orthopaedics: the Stanmore Guide / ed. T. Briggs [et al.]. - 2nd ed. - Boca Raton [etc.]: CRC Press Taylor and Francis Group, 2021.
  1. Anaesthesia in Orthopaedic Surgery
  2. Tumours
  3. Surgery of the Cervical Spine
  4. Surgery of the thoracolumbar spine
  5. Surgery of the peripheral nerve
  6. Surgery of the shoulder
  7. Surgery of the elbow
  8. Surgery of the wrist
  9. Surgery of the hand
  10. Surgery of the Hip
  11. Surgery of the Knee
  12. Soft tissue surgery of the knee
  13. Surgery of the ankle
  14. Surgery of the foot
  15. Limb reconstruction
  16. Paediatric orthopaedic surgery
  17. AmputationsIndex