Основи ендокринології та діабет

Посібник із серії «Основи» – міжнародної серії посібників – бестселерів, які створені для підтримки навчальних курсів лекцій або тем, які стосуються медицини чи біології.

«Основи ендокринології та діабет» надає точні та сучасні знання, необхідні для лікування усіх ендокринологічних захворювань та діабету, охоплюючи найновіші дослідження, клінічні рекомендації, методи дослідження та терапії. Цей класичний текст докладно пояснює життєво важливі аспекти ендокринної фізіології в короткому та зручному форматі з кольоровими ілюстраціями, діагностичними зображеннями та прикладами, щоб допомогти читачам застосувати теорію на практиці. Він пояснює ключові принципи ендокринної фізіології у зрозумілій та доступній формі, що робить його популярним не лише серед студентів, але також серед лікарів-практиків та дослідників.

Текст охоплює основи ендокринології, клінічну ендокринологію, діабетологію та лікування ожиріння. Сьоме видання було змінене і доповнене матеріалом про новітні молекулярні методи, підходи до клінічних досліджень і діагностики, технологію секвенування нового покоління та позитронно-емісійну томографію.
Клінічні алгоритми лікування діабету 1 типу та діабету 2 типу були оновлені на підставі нових відкриттів, таких як терапія на основі інкретину, інгібіторів SGLT2, розробки та запровадження більш сучасних інсулінів та технологій, які допомагають підтримувати самоконтроль.

Надає студентам і практикам вичерпну та авторитетну інформацію про всі основні аспекти ендокринної фізіології.

Охоплює діагностику, лікування та ускладнення клінічних розладів, таких як ендокринні неоплазії, діабет 1 типу та діабет 2 типу. Пояснює основи принципу реалізації зворотного зв’язку, який є життєво важливим для правильної інтерпретації багатьох клінічних аналізів та обстежень.

Містить описи клінічних випадків, формулює цілі навчання, посилання на короткий розділів, перехресні посилання, блоки з ключовою інформацією та висновки у кінці розділів.

Є ідеальним ресурсом для курсу з ендокринології та діабету в рамках підготовки до USMLE (екзамен для отримання лікарської ліцензії у США), а також постійним супутником під час післядипломного клінічного навчання та наукової роботи. Він супроводжується безкоштовним доступом до розширеного виданням Wiley Desktop Edition — інтерактивної цифрової версії книги — із доступним для завантаження текстом і зображеннями, функціями виділення та створення нотаток, списку використаної літератури, перехресних посилань, пошуку в тексті та посилань словник термінів

Essential endocrinology and diabetes / R. I. G. Holt, N. A. Hanley. – 7th ed. – Hoboken: Wiley Blackwell, 2021.

TABLE OF CONTENTS
Preface vii
List of abbreviations ix

Part 1: Foundations of Endocrinology 1

 1. Overview of endocrinology 3
 2. Basic cell biology and hormonee synthesis 12
 3. Molecular basis of hormone action 22
 4. Investigations in endocrinology and diabetes 39

Part 2: Endocrinology – Biology to Clinical Practice 51

 1. The hypothalamus and pituitary gland 53
 2. The adrenal gland 80
 3. Reproductive endocrinology 103
 4. The thyroid gland 134
 5. Calcium and metabolic bone disorders 155
 6. Pancreatic and gastrointestinal endocrinology and endocrine neoplasia 175

Part 3: Diabetes and Obesity 193

 1. Overview of diabetes 195
 2. Type 1 diabetes 213
 3. Type 2 diabetes 239
 4. Complications of diabetes 265
 5. Obesity 293
 6. Index 311

Публікації на цю тему

Посібник із серії «Основи» – міжнародної серії посібників - бестселерів, які створені для підтримки навчальних курсів лекцій або тем, які стосуються медицини чи біології. «Основи ендокринології та діабет» надає точні та сучасні знання, необхідні для лікування усіх ендокринологічних захворювань та діабету, охоплюючи найновіші дослідження, клінічні рекомендації, методи дослідження та терапії. Цей класичний текст докладно пояснює життєво важливі аспекти ендокринної фізіології в короткому та зручному форматі з кольоровими ілюстраціями, діагностичними зображеннями та прикладами, щоб допомогти читачам застосувати теорію на практиці. Він пояснює ключові принципи ендокринної фізіології у зрозумілій та доступній формі, що робить його популярним не лише серед студентів, але також серед лікарів-практиків та дослідників. Текст охоплює основи ендокринології, клінічну ендокринологію, діабетологію та лікування ожиріння. Сьоме видання було змінене і доповнене матеріалом про новітні молекулярні методи, підходи до клінічних досліджень і діагностики, технологію секвенування нового покоління та позитронно-емісійну томографію. Клінічні алгоритми лікування діабету 1 типу та діабету 2 типу були оновлені на підставі нових відкриттів, таких як терапія на основі інкретину, інгібіторів SGLT2, розробки та запровадження більш сучасних інсулінів та технологій, які допомагають підтримувати самоконтроль. Надає студентам і практикам вичерпну та авторитетну інформацію про всі основні аспекти ендокринної фізіології. Охоплює діагностику, лікування та ускладнення клінічних розладів, таких як ендокринні неоплазії, діабет 1 типу та діабет 2 типу. Пояснює основи принципу реалізації зворотного зв'язку, який є життєво важливим для правильної інтерпретації багатьох клінічних аналізів та обстежень. Містить описи клінічних випадків, формулює цілі навчання, посилання на короткий розділів, перехресні посилання, блоки з ключовою інформацією та висновки у кінці розділів. Є ідеальним ресурсом для курсу з ендокринології та діабету в рамках підготовки до USMLE (екзамен для отримання лікарської ліцензії у США), а також постійним супутником під час післядипломного клінічного навчання та наукової роботи. Він супроводжується безкоштовним доступом до розширеного виданням Wiley Desktop Edition — інтерактивної цифрової версії книги — із доступним для завантаження текстом і зображеннями, функціями виділення та створення нотаток, списку використаної літератури, перехресних посилань, пошуку в тексті та посилань словник термінів Essential endocrinology and diabetes / R. I. G. Holt, N. A. Hanley. - 7th ed. - Hoboken: Wiley Blackwell, 2021. TABLE OF CONTENTS Preface vii List of abbreviations ix Part 1: Foundations of Endocrinology 1
 1. Overview of endocrinology 3
 2. Basic cell biology and hormonee synthesis 12
 3. Molecular basis of hormone action 22
 4. Investigations in endocrinology and diabetes 39
Part 2: Endocrinology – Biology to Clinical Practice 51
 1. The hypothalamus and pituitary gland 53
 2. The adrenal gland 80
 3. Reproductive endocrinology 103
 4. The thyroid gland 134
 5. Calcium and metabolic bone disorders 155
 6. Pancreatic and gastrointestinal endocrinology and endocrine neoplasia 175
Part 3: Diabetes and Obesity 193
 1. Overview of diabetes 195
 2. Type 1 diabetes 213
 3. Type 2 diabetes 239
 4. Complications of diabetes 265
 5. Obesity 293
 6. Index 311