Основи репроцесингу медичних виробів

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Основи репроцесингу медичних виробів. Проблематика. Нормативні вимоги. Попереднє очищення та предстерилізаційне оброблення».

Початок: 18 квітня, 11.00
Місце зустрічі: Zoom

Спікер: Дубов Станіслав, фахівець Всеукраїнської асоціації стерилізації та дезінфекції, біотехнолог, фахівець із стандартизації, сертифікації та якості.

Про що: Репроцесинг медичних виробів — це циклічний процес фізичного та/або хімічного оброблення медичних виробів, для подальшого використання. На майстер-класі ви дізнаєтесь про етапи репроцесингу; структуру Централізованого стерилізаційного відділення та Структурного підрозділу з репроцесингу медичних виробів; очищення та дезінфекцію медичних виробів; пакування та стерилізацію медичних виробів.

Захід розрахований на фахівців всіх лікарських спеціальностей, всіх молодших спеціалістів з медичною освітою, а також професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я.

Вартість участі — 830 грн
Кількість балів БПР: 10

Зареєструватись на майстер-клас >>>>>>>

Публікації на цю тему

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Основи репроцесингу медичних виробів. Проблематика. Нормативні вимоги. Попереднє очищення та предстерилізаційне оброблення». Початок: 18 квітня, 11.00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Дубов Станіслав, фахівець Всеукраїнської асоціації стерилізації та дезінфекції, біотехнолог, фахівець із стандартизації, сертифікації та якості. Про що: Репроцесинг медичних виробів — це циклічний процес фізичного та/або хімічного оброблення медичних виробів, для подальшого використання. На майстер-класі ви дізнаєтесь про етапи репроцесингу; структуру Централізованого стерилізаційного відділення та Структурного підрозділу з репроцесингу медичних виробів; очищення та дезінфекцію медичних виробів; пакування та стерилізацію медичних виробів. Захід розрахований на фахівців всіх лікарських спеціальностей, всіх молодших спеціалістів з медичною освітою, а також професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я. Вартість участі — 830 грн Кількість балів БПР: 10 Зареєструватись на майстер-клас >>>>>>>