Побудова системи безпеки медичної допомоги

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Побудова системи безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності в закладі охорони здоров’я»

Початок: 21 листопада, 11.00
Місце зустрічі: Zoom

Спікер:
Андрій Котуза, д-р мед. наук, проф., заступник головного лікаря з організаційної роботи клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, консультант з розвитку лікарень та запровадження системи якості та безпеки медичної діяльності, експерт проектів: USAID, GIZ, UNDP.

Про що:
На майстер-класі мова піде про поняття, зміст та відмінності безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності. Дізнаєтесь про основні складові безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності. З’ясуєте алгоритм запровадження системи безпеки медичної допомоги та медичної діяльності. Цілі, завдання, форми та методи діяльності суб’єктів та об’єктів безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності. Ознайомитеся з основними документами, які доцільно вести для забезпечення безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності в закладі охорони здоров’я.

Вартість участі — 675 грн
Програму внесено до переліку заходів БПР

Кількість балів БПР — 10

Більше про майстер-клас:
https://press-aliance.com/navchannya/mayster-klas-pobudova-systemy-bezpeky-medychnoyi-dopomohy-ta-bezpeky-medychnoyi?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=vebnar-pobudova-sistemi-bezpek

Публікації на цю тему

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Побудова системи безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності в закладі охорони здоров'я» Початок: 21 листопада, 11.00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Андрій Котуза, д-р мед. наук, проф., заступник головного лікаря з організаційної роботи клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, консультант з розвитку лікарень та запровадження системи якості та безпеки медичної діяльності, експерт проектів: USAID, GIZ, UNDP. Про що: На майстер-класі мова піде про поняття, зміст та відмінності безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності. Дізнаєтесь про основні складові безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності. З’ясуєте алгоритм запровадження системи безпеки медичної допомоги та медичної діяльності. Цілі, завдання, форми та методи діяльності суб’єктів та об’єктів безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності. Ознайомитеся з основними документами, які доцільно вести для забезпечення безпеки медичної допомоги та безпеки медичної діяльності в закладі охорони здоров'я. Вартість участі — 675 грн Програму внесено до переліку заходів БПР Кількість балів БПР — 10 Більше про майстер-клас: https://press-aliance.com/navchannya/mayster-klas-pobudova-systemy-bezpeky-medychnoyi-dopomohy-ta-bezpeky-medychnoyi?utm_source=sendpulse&utm_medium=email&utm_campaign=vebnar-pobudova-sistemi-bezpek