Приєднуйтеся до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Досить символічно, що 14 лютого відзначається два чудових свята – День Закоханих та День дарування книги. І якщо з популяризацією першого проблем немає, то про друге свято знає менша кількість людей. Бібліотекарі, як люди закохані в книгу, хочуть виправити це становище.

Ініціатива появи Дня дарування книг (International Book Giving Day)  належить американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги у США. До цієї  ідеї її підштовхнув маленький  син, який запитав маму , чому немає особливого дня в році, коли люди дарують один одному книги. Ідею підхопили мільйони людей по всьому світу, що сприяло надання йому статусу Міжнародного.

Мета свята проста і зрозуміла – підвищити інтерес до книги, надихнути людей дарувати друковані видання один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Хоч це свято досить молоде – започатковане 2012 року, та в стінах нашої бібліотеки ця традиція налічує не один десяток років. Адже, дарування книг бібліотеці – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. А факт надходження книжкових подарунків – показник престижу бібліотеки, та її важливого місця у суспільному житті.

Завдяки подарованим виданням наших користувачів фонд бібліотеки за підсумками 2018 року поповнився 363 примірниками.

Ми надзвичайно вдячні за подаровані видання та впевнені – вони обов’язково знайдуть свого читача.

Приєднуйтеся до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Публікації на цю тему

Досить символічно, що 14 лютого відзначається два чудових свята - День Закоханих та День дарування книги. І якщо з популяризацією першого проблем немає, то про друге свято знає менша кількість людей. Бібліотекарі, як люди закохані в книгу, хочуть виправити це становище. Ініціатива появи Дня дарування книг (International Book Giving Day)  належить американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги у США. До цієї  ідеї її підштовхнув маленький  син, який запитав маму , чому немає особливого дня в році, коли люди дарують один одному книги. Ідею підхопили мільйони людей по всьому світу, що сприяло надання йому статусу Міжнародного. Мета свята проста і зрозуміла - підвищити інтерес до книги, надихнути людей дарувати друковані видання один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. Хоч це свято досить молоде - започатковане 2012 року, та в стінах нашої бібліотеки ця традиція налічує не один десяток років. Адже, дарування книг бібліотеці – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. А факт надходження книжкових подарунків – показник престижу бібліотеки, та її важливого місця у суспільному житті. Завдяки подарованим виданням наших користувачів фонд бібліотеки за підсумками 2018 року поповнився 363 примірниками. Ми надзвичайно вдячні за подаровані видання та впевнені – вони обов’язково знайдуть свого читача. Приєднуйтеся до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!»