Подарунки від Фонду «Допомоги полякам на Сході»

В рамках програми «Гарна книга на Схід» Національна наукова медична бібліотека України отримала передані Фондом «Допомоги полякам на Сході» фотоапарат, проектор, екран та багатофункціональний пристрій для Польської медичної бібліотеки імені професора Збігнева Реліги.
Щиро вдячні за допомогу!
Застосування в роботі бібліотеки зазначеного вище обладнання надасть змогу підвищити якість обслуговування користувачів та запровадити нові форми роботи.
Також висловлюємо свою вдячність за книги, передані до фонду Польської медичної бібліотеки імені професора Збігнева Реліги.

Подарунки від Фонду «Допомоги полякам на Сході»
Подарунки від Фонду «Допомоги полякам на Сході»

Публікації на цю тему

В рамках програми «Гарна книга на Схід» Національна наукова медична бібліотека України отримала передані Фондом «Допомоги полякам на Сході» фотоапарат, проектор, екран та багатофункціональний пристрій для Польської медичної бібліотеки імені професора Збігнева Реліги. Щиро вдячні за допомогу! Застосування в роботі бібліотеки зазначеного вище обладнання надасть змогу підвищити якість обслуговування користувачів та запровадити нові форми роботи. Також висловлюємо свою вдячність за книги, передані до фонду Польської медичної бібліотеки імені професора Збігнева Реліги.