Польська медична бібліотека отримала нові надходження

Напередодні новорічних свят фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збігнєва Реліги в Києві поповнився новими виданнями, що надійшли від Окружної лікарської палати у Варшаві за сприяння уповноваженого представника Голови окружної лікарської ради Кшиштофа Круліковського та Посольства Республіки Польщі.
Серед нових надходжень періодичні видання 2017 року польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Via Medica,Termedia: «Wiadomości Lekarskie», «Dermatologia praktyczna», «Psychiatria», «Onkologia», «Pielęgniarstwo Chirurgiczne i Angiologiczne» та інші.

Ми щиро вдячні доктору Анні Вайщук-Релізі, професору Тадеушу Толочко, доктору Кшиштофу Круліковському, доктору Яну Антчаку, доктору Анджею Савоні, доктору Анні Лучинській, доктору Кшиштофу Шрееру та Дороті й Казімежу Круліковським за книжки та журнали з власних колекцій, які вони подарували нашій бібліотеці.

Найближчим часом нові надходження будуть відображені в електронному каталозі книгозбірні та представлені у Польській медичній бібліотеці імені проф. Збігнєва Реліги.

 

Публікації на цю тему

Напередодні новорічних свят фонд Польської медичної бібліотеки імені проф. Збігнєва Реліги в Києві поповнився новими виданнями, що надійшли від Окружної лікарської палати у Варшаві за сприяння уповноваженого представника Голови окружної лікарської ради Кшиштофа Круліковського та Посольства Республіки Польщі. Серед нових надходжень періодичні видання 2017 року польських видавництв Aluna, Czelej, Medycyna Praktyczna, Via Medica,Termedia: «Wiadomości Lekarskie», «Dermatologia praktyczna», «Psychiatria», «Onkologia», «Pielęgniarstwo Chirurgiczne i Angiologiczne» та інші. Ми щиро вдячні доктору Анні Вайщук-Релізі, професору Тадеушу Толочко, доктору Кшиштофу Круліковському, доктору Яну Антчаку, доктору Анджею Савоні, доктору Анні Лучинській, доктору Кшиштофу Шрееру та Дороті й Казімежу Круліковським за книжки та журнали з власних колекцій, які вони подарували нашій бібліотеці. Найближчим часом нові надходження будуть відображені в електронному каталозі книгозбірні та представлені у Польській медичній бібліотеці імені проф. Збігнєва Реліги.