Польська медична бібліотека в Києві отримала нові надходження

Раді повідомити, що фонд Польської медичної бібліотеки в Києві поповнився новими виданнями, які надійшли від Окружної лікарської палати у Варшаві за сприяння уповноваженого представника Голови окружної лікарської ради Кшиштофа Круліковського та Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві. Завдяки зусиллям наших польських друзів до Бібліотеки надійшло понад 270 примірників книг та 140 примірників періодичних видань з різних проблем медицини та охорони здоров’я. Наразі література знаходиться на опрацюванні, а найближчим часом буде відображена у електронному каталозі та представлена в Польській медичній бібліотеці.
Серед нових надходжень медичні книги та журнали видавництв «Elsevier Urban&Partner», «Czelej», «Via Medica», «Medycyna Praktyczna» «Terapia», «Termedia», «Aluna» та інших польських та зарубіжних видавництв.
Ми щиро вдячні видавництвам, які люб’язно надали свої видання та особисто друзям Польської медичної бібліотеки в Києві, які передали до наших фондів книжки та журнали з власних колекцій:
dr Joanna Jarzyna
dr Jolanta Modrowska
prof. Alina Dobrzańska
dr Elżbieta Rusiecka
dr Małgorzta Rotbart
dr Aleksandra Potkańska-Plata
dr Jan Antczak
dr Bogusław Nawrocki
dr Grzegorz Adamiak
Andrzej Niklewski
Jadwiga Pigoń

Публікації на цю тему

Раді повідомити, що фонд Польської медичної бібліотеки в Києві поповнився новими виданнями, які надійшли від Окружної лікарської палати у Варшаві за сприяння уповноваженого представника Голови окружної лікарської ради Кшиштофа Круліковського та Консульського відділу Посольства Республіки Польща у Києві. Завдяки зусиллям наших польських друзів до Бібліотеки надійшло понад 270 примірників книг та 140 примірників періодичних видань з різних проблем медицини та охорони здоров’я. Наразі література знаходиться на опрацюванні, а найближчим часом буде відображена у електронному каталозі та представлена в Польській медичній бібліотеці. Серед нових надходжень медичні книги та журнали видавництв «Elsevier Urban&Partner», «Czelej», «Via Medica», «Medycyna Praktyczna» «Terapia», «Termedia», «Aluna» та інших польських та зарубіжних видавництв. Ми щиро вдячні видавництвам, які люб’язно надали свої видання та особисто друзям Польської медичної бібліотеки в Києві, які передали до наших фондів книжки та журнали з власних колекцій: dr Joanna Jarzyna dr Jolanta Modrowska prof. Alina Dobrzańska dr Elżbieta Rusiecka dr Małgorzta Rotbart dr Aleksandra Potkańska-Plata dr Jan Antczak dr Bogusław Nawrocki dr Grzegorz Adamiak Andrzej Niklewski Jadwiga Pigoń