Поповнення фондів Бібліотеки видавництвом «Либідь»

«Либідь» – одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років наполегливої творчої праці на книжковій ниві – це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Сьогодні «Либідь» є провідним українським видавництвом, що спеціалізується на випуску навчальної, наукової та довідкової літератури. Видавництво «Либідь» є сучасною структурою, чия продукція відповідає новим вимогам.

«Либідь» – це справді національне за духом і буквою видавництво. За роки незалежності України його стараннями читачеві повернуто забуті унікальні дослідження видатних істориків, літераторів, етнографів, фольклористів, громадських діячів нашого минулого. З 1991 року побачило світ близько 2000 назв видань із маркою Либеді загальним накладом більш як 15 мільйонів примірників. При цьому урізноманітнюється тематична і жанрова книжкова палітра, неухильно зростає читацький попит на видання Либеді.

Видавництвом сформовано високоавторитетний авторський актив відомих вчених, викладачів – практиків, письменників, громадських діячів, що є запорукою видання якісної гуманітарної, освітньої, науково – технічної та художньої літератури.

Торуючи шлях до висвітлення нових актуальних тем, цікавих читачеві, «Либідь» випустила чимало видань із вітчизняної історії, філософії, психології, культури, українознавства, рідної мови й літератури, природознавства й техніки.

«Либідь» стала одним із лідерів українського книговидання. Налаштованість на сприйняття нових ідей, упровадження сучасних технологій у видавничі процеси – забезпечили успішну роботу колективу в ринкових умовах.

Публікації на цю тему

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання. Сьогодні «Либідь» є провідним українським видавництвом, що спеціалізується на випуску навчальної, наукової та довідкової літератури. Видавництво «Либідь» є сучасною структурою, чия продукція відповідає новим вимогам. «Либідь» - це справді національне за духом і буквою видавництво. За роки незалежності України його стараннями читачеві повернуто забуті унікальні дослідження видатних істориків, літераторів, етнографів, фольклористів, громадських діячів нашого минулого. З 1991 року побачило світ близько 2000 назв видань із маркою Либеді загальним накладом більш як 15 мільйонів примірників. При цьому урізноманітнюється тематична і жанрова книжкова палітра, неухильно зростає читацький попит на видання Либеді. Видавництвом сформовано високоавторитетний авторський актив відомих вчених, викладачів - практиків, письменників, громадських діячів, що є запорукою видання якісної гуманітарної, освітньої, науково - технічної та художньої літератури. Торуючи шлях до висвітлення нових актуальних тем, цікавих читачеві, «Либідь» випустила чимало видань із вітчизняної історії, філософії, психології, культури, українознавства, рідної мови й літератури, природознавства й техніки. «Либідь» стала одним із лідерів українського книговидання. Налаштованість на сприйняття нових ідей, упровадження сучасних технологій у видавничі процеси - забезпечили успішну роботу колективу в ринкових умовах.