Поєднані долею

Червяк П.І. Медицина України та Польщі — поєднання долями (біобібліографічний довідник). — Київ, 2021

Хто не знає минулого, той немає майбутнього. Долі двох країн — України і Польщі — тісно переплетені. Це позначається у всьому — історії, культурі, науці. Розвиток медичної думки відбувався у єдиному просторі, йшов паралельними шляхами. Найбільш чітко це прослідковується, коли вивчаєш персоналії видатних лікарів і науковців.

ННМБУ представляє новий біобібліографічний довідник, що містить короткі нариси про життя і внесок у медицину своїх країн та світу вчених-медиків з України та Польщі.

Нашу бібліотеку пов’язують тісні стосунки з польською медичною спільнотою. Ще у 2010 році за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні ми разом із Окружною лікарською палатою Варшави створили Центр польської медичної книги на базі ННМБУ. Відкрита польська медична бібліотека отримала ім’я Збіґнева Реліґи, видатного польського кардіохірурга. Один з важливих напрямків роботи Центру — висвітлення та популяризація внеску лікарів польського походження в розвиток медицини в Україні. Нова книга стане ще одним доказом тісних стосунків між нашими державами та сприятиме поглибленню взаєморозуміння і співпраці між Україною та Республікою Польща.

Публікації на цю тему

Червяк П.І. Медицина України та Польщі — поєднання долями (біобібліографічний довідник). — Київ, 2021 Хто не знає минулого, той немає майбутнього. Долі двох країн — України і Польщі — тісно переплетені. Це позначається у всьому — історії, культурі, науці. Розвиток медичної думки відбувався у єдиному просторі, йшов паралельними шляхами. Найбільш чітко це прослідковується, коли вивчаєш персоналії видатних лікарів і науковців. ННМБУ представляє новий біобібліографічний довідник, що містить короткі нариси про життя і внесок у медицину своїх країн та світу вчених-медиків з України та Польщі. Нашу бібліотеку пов’язують тісні стосунки з польською медичною спільнотою. Ще у 2010 році за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні ми разом із Окружною лікарською палатою Варшави створили Центр польської медичної книги на базі ННМБУ. Відкрита польська медична бібліотека отримала ім’я Збіґнева Реліґи, видатного польського кардіохірурга. Один з важливих напрямків роботи Центру — висвітлення та популяризація внеску лікарів польського походження в розвиток медицини в Україні. Нова книга стане ще одним доказом тісних стосунків між нашими державами та сприятиме поглибленню взаєморозуміння і співпраці між Україною та Республікою Польща.