Практичні семінари березня із отриманням сертифікатів БПР

Вітаємо, колего!

Пропонуємо вам долучитись до найближчих практичних семінарів із отриманням сертифікатів БПР. За кожний захід ви отримаєте сертифікат на 10 балів БПР.

06-07.03.23“Раціональне застосування антибіотиків у первинній медичній допомозі під час війни”
14.03.23“ЕКГ-діагностика фібриляції та тріпотіння передсердь та шлуночків”
16.03.23“Ведення пацієнтів з фібриляцією та тріпотінням передсердь та шлуночків”

Зареєструйтеся на всі або будь-який з заходів і підключайтеся до ZOOM трансляції, а також трансляцій на сайті МедІвент (посилання на трансляцію та інструкції ви отримаєте на електронну пошту після реєстрації, а також отримаєте нагадування перед кожним заходом окремо.)

За кожний захід ви отримаєте сертифікат на 10 балів БПР.

Слухачам буде представлений матеріал з розбором клінічних кейсів.

Публікації на цю тему

Вітаємо, колего! Пропонуємо вам долучитись до найближчих практичних семінарів із отриманням сертифікатів БПР. За кожний захід ви отримаєте сертифікат на 10 балів БПР. 06-07.03.23 - "Раціональне застосування антибіотиків у первинній медичній допомозі під час війни" 14.03.23 - "ЕКГ-діагностика фібриляції та тріпотіння передсердь та шлуночків" 16.03.23 - "Ведення пацієнтів з фібриляцією та тріпотінням передсердь та шлуночків" Зареєструйтеся на всі або будь-який з заходів і підключайтеся до ZOOM трансляції, а також трансляцій на сайті МедІвент (посилання на трансляцію та інструкції ви отримаєте на електронну пошту після реєстрації, а також отримаєте нагадування перед кожним заходом окремо.) За кожний захід ви отримаєте сертифікат на 10 балів БПР. Слухачам буде представлений матеріал з розбором клінічних кейсів.