Презентація посібника “Психологічний календар”

Презентація посібника “Психологічний календар: постаті, події, відкриття”

20 квітня 2023 року о 15:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на Презентацію навчально-інформаційного посібника “Психологічний календар: постаті, події, відкриття”.

Організатори:

  • Національна наукова медична бібліотека України
  • Кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця

Презентує нове видання доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О. Богомольця Матяш Михайло Миколайович разом з авторським колективом.

Це перше українське видання, в якому систематизовані та хронологічно представлені вагомі наукові дослідження українських та видатних психологів світу, зібрано інформацію про напрямки у психологічній науці та практиці.

У посібнику надано ґрунтовний аналіз самого процесу формування наукового знання через окреслення цікавих і значущих досліджень та надзвичайних відкриттів, висвітлено історію започаткування психологічних інституцій, серед яких історія та науковий доробок кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О. Богомольця.

Публікації на цю тему

Презентація посібника "Психологічний календар: постаті, події, відкриття"

20 квітня 2023 року о 15:00 запрошуємо до Національної наукової медичної бібліотеки України на Презентацію навчально-інформаційного посібника "Психологічний календар: постаті, події, відкриття". Організатори:
  • Національна наукова медична бібліотека України
  • Кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця
Презентує нове видання доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О. Богомольця Матяш Михайло Миколайович разом з авторським колективом. Це перше українське видання, в якому систематизовані та хронологічно представлені вагомі наукові дослідження українських та видатних психологів світу, зібрано інформацію про напрямки у психологічній науці та практиці. У посібнику надано ґрунтовний аналіз самого процесу формування наукового знання через окреслення цікавих і значущих досліджень та надзвичайних відкриттів, висвітлено історію започаткування психологічних інституцій, серед яких історія та науковий доробок кафедри загальної і медичної психології НМУ ім. О.О. Богомольця.