Презентація автобіографічного роману «Характерник» А.В.Попова

18 січня 2018 року відбулася творча зустріч з кандидатом медичних наук, президентом Асоціації гомеопатів України, письменником Антоном Володимировичем Поповим, який представив свою нову книгу. Автобіографічний роман «Характерник» присвячений легендарному київському лікарю-гомеопату Дем`яну Володимировичу Попову.
За словами автора цей роман створено «…З зошитів головного героя, заповнених акуратним почерком, пожовклих документів та злинялих чорно-білих світлин. З мрії відшукати витоки дару зцілення та засади дивовижного лікарського фаху…»
Антон Володимирович подарував свій роман бібліотеці з дарчим написом. Читачі Національної наукової медичної бібліотеки України мають змогу ближче познайомитися з гомеопатією, долучитися до глибинних думок автора, прочитавши його.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

18 січня 2018 року відбулася творча зустріч з кандидатом медичних наук, президентом Асоціації гомеопатів України, письменником Антоном Володимировичем Поповим, який представив свою нову книгу. Автобіографічний роман «Характерник» присвячений легендарному київському лікарю-гомеопату Дем`яну Володимировичу Попову. За словами автора цей роман створено «…З зошитів головного героя, заповнених акуратним почерком, пожовклих документів та злинялих чорно-білих світлин. З мрії відшукати витоки дару зцілення та засади дивовижного лікарського фаху…» Антон Володимирович подарував свій роман бібліотеці з дарчим написом. Читачі Національної наукової медичної бібліотеки України мають змогу ближче познайомитися з гомеопатією, долучитися до глибинних думок автора, прочитавши його.