Пріті Аграваль представила нову книгу

Відбулась презентація книги Пріті Аграваль «Сила в тобі: здоров’я тіла, емоцій і духу в другій половині життя».
Авторка книги за походженням індуска, тому Посольство Республіки Індія долучилося до здійснення перекладу та видання книги «Сила в тобі». Посольство Індії запросило авторку на презентацію книги до Києва. На цьому заході були присутні дружина Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Індія в Україні його Високоповажності пана Манодж Кумар Брахті, пані Анаміка Бхарті, яка є Головою Індо-Українського жіночого клубу «Комольва», Голова правління Східноєвропейського інституту розвитку Мрідула Гош, Віце-президент суспільства «Індія-Україна» Рам Данге, професор, доктор філології, ректор Таврійського Національного університету імені В.Вернадського Володимир Казарін та кандидат медичних наук, лікар Алла Урбанович, яка здійснила переклад книги на українську мову.
Авторка так презентувала свою книгу «Сила в тобі: здоров’я тіла, емоцій і духу в другій половині життя»: «Книжку «Сила в тобі» я написала вже з погляду жінки, яка має перед собою ще половину життя і прагне прожити її свідомо… Роль жінки на роботі, в родині, в суспільстві повсякчас змінюється. Зараз надійшла пора бути господаркою власного здоров’я. Ми не повинні застосовувати гормональну терапію тільки тому, що всі наші знайомі її використовують. Ми можемо навчитись задавати важкі питання і захищати те, що вважаємо за правильне. Настав момент, щоб нарешті активно творити власне здоров’я…»
Пані Пріті Аграваль люб’язно передала для мережі медичних бібліотек 60 примірників видання.
Генеральний директор Національної наукової медичної бібліотеки України, заслужений працівник культури України Раїса Павленко висловила подяку авторці: «Я вірю, що ця книга стане мудрим провідником для жінок».

Публікації на цю тему

Відбулась презентація книги Пріті Аграваль «Сила в тобі: здоров’я тіла, емоцій і духу в другій половині життя». Авторка книги за походженням індуска, тому Посольство Республіки Індія долучилося до здійснення перекладу та видання книги «Сила в тобі». Посольство Індії запросило авторку на презентацію книги до Києва. На цьому заході були присутні дружина Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Індія в Україні його Високоповажності пана Манодж Кумар Брахті, пані Анаміка Бхарті, яка є Головою Індо-Українського жіночого клубу «Комольва», Голова правління Східноєвропейського інституту розвитку Мрідула Гош, Віце-президент суспільства «Індія-Україна» Рам Данге, професор, доктор філології, ректор Таврійського Національного університету імені В.Вернадського Володимир Казарін та кандидат медичних наук, лікар Алла Урбанович, яка здійснила переклад книги на українську мову. Авторка так презентувала свою книгу «Сила в тобі: здоров’я тіла, емоцій і духу в другій половині життя»: «Книжку «Сила в тобі» я написала вже з погляду жінки, яка має перед собою ще половину життя і прагне прожити її свідомо… Роль жінки на роботі, в родині, в суспільстві повсякчас змінюється. Зараз надійшла пора бути господаркою власного здоров’я. Ми не повинні застосовувати гормональну терапію тільки тому, що всі наші знайомі її використовують. Ми можемо навчитись задавати важкі питання і захищати те, що вважаємо за правильне. Настав момент, щоб нарешті активно творити власне здоров’я...» Пані Пріті Аграваль люб’язно передала для мережі медичних бібліотек 60 примірників видання. Генеральний директор Національної наукової медичної бібліотеки України, заслужений працівник культури України Раїса Павленко висловила подяку авторці: «Я вірю, що ця книга стане мудрим провідником для жінок».