Презентація книги Пріті Аграваль

Доктор медичних наук та філософії Пріті Аграваль, є спеціалістом другого ступеня у сфері гінекології та акушерства. Займається медичною практикою вже більше двадцяти років в Польщі.
Засновник першого Центру комплексного лікування в Польщі. Протягом багатьох років пропагує цілісний підхід в гінекології та акушерстві. Лікує пацієнтів, поєднуючи знання традиційної медицини з нетрадиційною медициною (фітотерапія, китайські і аюрведичні методи лікування, відповідні дієтичні рекомендації та комплементарну терапію), а також психосоматичну медицину з досягненнями медицини минулого.
В 1990 році закінчила «Медичний коледж Савай Мен Сіг в Джайпурі», Індія. Першу ступінь спеціалізації у гінекології та акушерстві отримала в травні 1995 року в Медичній академії у Вроцлаві. Здобула докторську ступінь та отримала другу спеціалізацію з гінекології та акушерства у 1999 році. Пріті Аграваль вивчає цілісну та психосоматичну медицину. За період з 1995 по 2001 рр. Пріті Аграваль пройшла стажуваня у Німеччині, Данії, Англії та Канаді.
В останній час Пріті Аграваль підвищувала рівень своїх знань у галузі харчування, традиційних методів покращення здоров’я для їх застосування в гінекології. В Центрі комплексного лікування Пріті Аграваль очолює Школу усвідомленого материнства. За свою роботу, присвячену жінкам, Пріті Аграваль у 2009 році була нагороджена “Crystal Mirror” – престижною нагородою журналу “Mirror”. Вона також отримала нагороду «Видатна жінка Польші 2008 року» у провінції Нижня Сілезія.
У 2017 р. Пріті Аграваль була нагороджена Президентом Польщі золотим хрестом за заслуги з популяризації здорового способу життя та суспільну діяльність.

Д-р Аграваль є автором наступних публікацій:
«У вас є сила: фізичне, емоційне та духовне здоров’я в другій половині життя».
«Менопауза. Міфи та реальність»
«Здорова упередженість та дієта при вагітності»
«Жінка та природа»
«Відкриття материнства»
DVD «Дотик життя. Дитячий масаж»
CD «Підготовка до природних пологів через візуалізацію»
DVD «Пологи в гармонії з природою»
DVD «Допомога та догляд за новонародженим»
«Здоров’я в нас»
«Здоров’я грудей»

Публікації на цю тему

Доктор медичних наук та філософії Пріті Аграваль, є спеціалістом другого ступеня у сфері гінекології та акушерства. Займається медичною практикою вже більше двадцяти років в Польщі. Засновник першого Центру комплексного лікування в Польщі. Протягом багатьох років пропагує цілісний підхід в гінекології та акушерстві. Лікує пацієнтів, поєднуючи знання традиційної медицини з нетрадиційною медициною (фітотерапія, китайські і аюрведичні методи лікування, відповідні дієтичні рекомендації та комплементарну терапію), а також психосоматичну медицину з досягненнями медицини минулого. В 1990 році закінчила «Медичний коледж Савай Мен Сіг в Джайпурі», Індія. Першу ступінь спеціалізації у гінекології та акушерстві отримала в травні 1995 року в Медичній академії у Вроцлаві. Здобула докторську ступінь та отримала другу спеціалізацію з гінекології та акушерства у 1999 році. Пріті Аграваль вивчає цілісну та психосоматичну медицину. За період з 1995 по 2001 рр. Пріті Аграваль пройшла стажуваня у Німеччині, Данії, Англії та Канаді. В останній час Пріті Аграваль підвищувала рівень своїх знань у галузі харчування, традиційних методів покращення здоров'я для їх застосування в гінекології. В Центрі комплексного лікування Пріті Аграваль очолює Школу усвідомленого материнства. За свою роботу, присвячену жінкам, Пріті Аграваль у 2009 році була нагороджена "Crystal Mirror" - престижною нагородою журналу "Mirror". Вона також отримала нагороду «Видатна жінка Польші 2008 року» у провінції Нижня Сілезія. У 2017 р. Пріті Аграваль була нагороджена Президентом Польщі золотим хрестом за заслуги з популяризації здорового способу життя та суспільну діяльність. Д-р Аграваль є автором наступних публікацій: «У вас є сила: фізичне, емоційне та духовне здоров'я в другій половині життя». «Менопауза. Міфи та реальність» «Здорова упередженість та дієта при вагітності» «Жінка та природа» «Відкриття материнства» DVD «Дотик життя. Дитячий масаж» CD «Підготовка до природних пологів через візуалізацію» DVD «Пологи в гармонії з природою» DVD «Допомога та догляд за новонародженим» «Здоров'я в нас» «Здоров'я грудей»