Презентація книжки “Невідомі периферії Києва. Святошинський район”

16 вересня 2021 р. о 18:30 запрошуємо на презентацію книжки «Невідомі периферії Києва. Святошинський район», що відбудеться у Національній науковій медичній бібліотеці України.

Про авторів:
Семен Широчин – кандидат технічних наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби.
Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини та Житомирщини.

Про книгу:
Книга, що є продовженням серії «Невідомі периферії Києва», розповідає про історію розвитку західних периферій Києва, що стали частиною Святошинського району.

В книзі висвітлено історію всіх історичних селищ, що існували на території району, починаючи від найдрібніших хуторів та закінчуючи величезними житловими масивами. У виданні вказані вцілілі зразки імперської забудови початку XX століття, досліджено плани розвитку місцевостей, виникнення багатоповерхової міської забудови, згадані дати будівництва більшості багатоквартирних будинків, для багатьох з них з’ясовані номери серій та автори проектів. Окремо було розглянуто історію будівництва численних наукових та промислових підприємств, кінотеатрів та будинків культури. Історія забудови подається в хронологічному порядку, що дає уявлення про послідовність процесу заселення територій, утворення селищ та їх перетворення на міське середовище.

Книга стане в нагоді архітекторам, історикам, києвознавцям, а також всім, хто цікавиться темою.

Публікації на цю тему

16 вересня 2021 р. о 18:30 запрошуємо на презентацію книжки «Невідомі периферії Києва. Святошинський район», що відбудеться у Національній науковій медичній бібліотеці України. Про авторів: Семен Широчин – кандидат технічних наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби. Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини та Житомирщини. Про книгу: Книга, що є продовженням серії «Невідомі периферії Києва», розповідає про історію розвитку західних периферій Києва, що стали частиною Святошинського району. В книзі висвітлено історію всіх історичних селищ, що існували на території району, починаючи від найдрібніших хуторів та закінчуючи величезними житловими масивами. У виданні вказані вцілілі зразки імперської забудови початку XX століття, досліджено плани розвитку місцевостей, виникнення багатоповерхової міської забудови, згадані дати будівництва більшості багатоквартирних будинків, для багатьох з них з'ясовані номери серій та автори проектів. Окремо було розглянуто історію будівництва численних наукових та промислових підприємств, кінотеатрів та будинків культури. Історія забудови подається в хронологічному порядку, що дає уявлення про послідовність процесу заселення територій, утворення селищ та їх перетворення на міське середовище. Книга стане в нагоді архітекторам, історикам, києвознавцям, а також всім, хто цікавиться темою.