Презентація збірки поезії та пісні Богдана Коваля

5 квітня у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась презентація збірки поезії «Дует палітри та нот» Богдана Коваля, який пише вірші українською та російською мовами, що сповнені власних переживань та емоцій. Богдан Коваль – відомий у себе на батьківщині, у Маріуполі, поет-пісняр. На жаль, він позбавлений можливості бачити сонячне світло, проте усі його поезії сповнені таким теплом та відчуттям прекрасного, що складається враження, ніби він бачить світ глибше і яскравіше, ніж ми.
Богдан Коваль виконував власні пісні, а також покладені на музику вірші видатних поетів.
Золота зала була прикрашена графічними малюнками Ганни Полякової. Дівчина створювала свої роботи у 13-річному віці під враженням від почутих пісень Богдана Коваля. Графічні роботи, виконані юною талановитою художницею, прикрашають книгу «Дует палітри та нот». Вони дуже вдало поєднуються з поетичними рядками митця, вишукано підкреслюючи тонкі поетичні рядки.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

5 квітня у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась презентація збірки поезії «Дует палітри та нот» Богдана Коваля, який пише вірші українською та російською мовами, що сповнені власних переживань та емоцій. Богдан Коваль - відомий у себе на батьківщині, у Маріуполі, поет-пісняр. На жаль, він позбавлений можливості бачити сонячне світло, проте усі його поезії сповнені таким теплом та відчуттям прекрасного, що складається враження, ніби він бачить світ глибше і яскравіше, ніж ми. Богдан Коваль виконував власні пісні, а також покладені на музику вірші видатних поетів. Золота зала була прикрашена графічними малюнками Ганни Полякової. Дівчина створювала свої роботи у 13-річному віці під враженням від почутих пісень Богдана Коваля. Графічні роботи, виконані юною талановитою художницею, прикрашають книгу «Дует палітри та нот». Вони дуже вдало поєднуються з поетичними рядками митця, вишукано підкреслюючи тонкі поетичні рядки.