Про BMJ

БРИТАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЖУРНАЛ (BMJ) – це глобальний постачальник освітніх послуг у сфері медицини із досвідом медичної освіти, підтримки клінічних рішень, досліджень і публікацій, а також баченням, яке передбачає створення здорового суспільства шляхом обміну теоретичними і практичними знаннями для покращення досвіду, результатів і цінностей у сфері охорони здоров’я.

Ініціатива покликана надати клініцистам та професійним працівникам сфери охорони здоров’я доказові онлайн-інструменти та ресурси, включаючи «BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»), для покращення рівня діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань. Запропоновані ресурси готуються міжнародними експертами, аналізуються українськими клініцистами й експертами, які потім адаптують їх для національного користувача українською мовою із доступом, як в онлайн, так і в офлайн режимі, або через мобільні пристрої. Програма має цілковиту підтримку Міністерства охорони здоров’я України та національної Робочої групи.

«Найкраща практика «BMJ» («BMJ Best Practice») – це онлайн-інструмент підтримки процесу прийняття рішень, який надає лікарям швидкий і простий доступ до останньої інформації під час постановки діагнозу або прийняття рішень щодо лікування пацієнтів. Ресурс поновлюється на щоденній основі і базується на останніх доказових дослідженнях, рекомендаціях і експертній думці для забезпечення поетапних настанов із питань діагностики, прогнозування, лікування й профілактики.

«Навчання з BMJ» («BMJ Learning») – це освітній онлайн-ресурс, який надає професіоналам сфери охорони здоров’я швидкий і ефективний спосіб перевірити свої знання й тримати руку на пульсі останніх розробок у сфері медицини. На ньому розміщено понад 1 000 доказових рецензованих навчальних модулів у понад 70 областях спеціалізації.

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ІНІЦІАТИВИ

Лікарям: Відповідно до рішення, яке було принято робочою групою МОЗ, до безперервного навчання в рамках проекту BMJ допускаються тільки лікарі, які мають право на здійснення лікарської діяльності (фахівці, які мають диплом та актуальний сертифікат спеціаліста). Крім того, важливо, щоб лікар був мотивований підвищувати свою кваліфікацію, професійно розвиватись. Пріоритет надається молодим лікарям, інтернам.
Для реєстрації лікар повинен мати свою власну електронну пошту (e – mail), власний номер мобільного телефону, доступ до інтернету. Також для підключення до ресурсу потрібен код доступу закладу, в якому працює лікар. Якщо він/вона поєднує роботу в кількох медичних закладах, важливо пам’ятати, що реєстрація можлива ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ (від одного закладу).

Щоби отримати доступ до ресурсу, зверніться до координатора проекту у вашому регіоні.

РОБОЧА ГРУПА МОЗ
[embeddoc url=”https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/Robocha-grupa_Working-group_BMJ-2.pdf” download=”logged” viewer=”google”]

Публікації на цю тему

БРИТАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЖУРНАЛ (BMJ) - це глобальний постачальник освітніх послуг у сфері медицини із досвідом медичної освіти, підтримки клінічних рішень, досліджень і публікацій, а також баченням, яке передбачає створення здорового суспільства шляхом обміну теоретичними і практичними знаннями для покращення досвіду, результатів і цінностей у сфері охорони здоров’я. Ініціатива покликана надати клініцистам та професійним працівникам сфери охорони здоров’я доказові онлайн-інструменти та ресурси, включаючи «BMJ Best Practice» і «BMJ Learning» («Найкраща практика «BMJ» та «Навчання з BMJ»), для покращення рівня діагностики, лікування і заходів із захисту від інфекційних та неінфекційних захворювань. Запропоновані ресурси готуються міжнародними експертами, аналізуються українськими клініцистами й експертами, які потім адаптують їх для національного користувача українською мовою із доступом, як в онлайн, так і в офлайн режимі, або через мобільні пристрої. Програма має цілковиту підтримку Міністерства охорони здоров’я України та національної Робочої групи. «Найкраща практика «BMJ» («BMJ Best Practice») – це онлайн-інструмент підтримки процесу прийняття рішень, який надає лікарям швидкий і простий доступ до останньої інформації під час постановки діагнозу або прийняття рішень щодо лікування пацієнтів. Ресурс поновлюється на щоденній основі і базується на останніх доказових дослідженнях, рекомендаціях і експертній думці для забезпечення поетапних настанов із питань діагностики, прогнозування, лікування й профілактики. «Навчання з BMJ» («BMJ Learning») – це освітній онлайн-ресурс, який надає професіоналам сфери охорони здоров’я швидкий і ефективний спосіб перевірити свої знання й тримати руку на пульсі останніх розробок у сфері медицини. На ньому розміщено понад 1 000 доказових рецензованих навчальних модулів у понад 70 областях спеціалізації. ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ІНІЦІАТИВИ Лікарям: Відповідно до рішення, яке було принято робочою групою МОЗ, до безперервного навчання в рамках проекту BMJ допускаються тільки лікарі, які мають право на здійснення лікарської діяльності (фахівці, які мають диплом та актуальний сертифікат спеціаліста). Крім того, важливо, щоб лікар був мотивований підвищувати свою кваліфікацію, професійно розвиватись. Пріоритет надається молодим лікарям, інтернам. Для реєстрації лікар повинен мати свою власну електронну пошту (e – mail), власний номер мобільного телефону, доступ до інтернету. Також для підключення до ресурсу потрібен код доступу закладу, в якому працює лікар. Якщо він/вона поєднує роботу в кількох медичних закладах, важливо пам’ятати, що реєстрація можлива ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ (від одного закладу). Щоби отримати доступ до ресурсу, зверніться до координатора проекту у вашому регіоні. РОБОЧА ГРУПА МОЗ [embeddoc url="https://library.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/Robocha-grupa_Working-group_BMJ-2.pdf" download="logged" viewer="google"]