Про грантові можливості та як зробити заявку на грант

Анонси Новини та події

Онлайн-семінар “Про грантові можливості та як створити грантову аплікацію”

Спікери:
Ірина Тихонкова, канд. біол. наук, с. н. с. Customer Success Consultant, Clarivate: «Грантові можливості для науковців України Web of Science»

Нана Войтенко, д-р біол. наук, професор, ректор ЗВО «Академія Добробут»: «Як створити грантову аплікацію»

Грантове фінансування є суттєвою складовою бюджету багатьох досліджень. В умовах недостатнього бюджетного фінансування варто уважніше придивитись до можливостей міжнародної співпраці та грантового фінансування. З чого почати, або як ефективно продовжити пошук на отримання грантів, на що звернути увагу при формуванні команди та написанні грантової заявки. Під час семінару варто запитати про все, що ви хотіли б знати про гранти.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Онлайн-семінар "Про грантові можливості та як створити грантову аплікацію" Спікери: Ірина Тихонкова, канд. біол. наук, с. н. с. Customer Success Consultant, Clarivate: «Грантові можливості для науковців України Web of Science» Нана Войтенко, д-р біол. наук, професор, ректор ЗВО «Академія Добробут»: «Як створити грантову аплікацію» Грантове фінансування є суттєвою складовою бюджету багатьох досліджень. В умовах недостатнього бюджетного фінансування варто уважніше придивитись до можливостей міжнародної співпраці та грантового фінансування. З чого почати, або як ефективно продовжити пошук на отримання грантів, на що звернути увагу при формуванні команди та написанні грантової заявки. Під час семінару варто запитати про все, що ви хотіли б знати про гранти.