Про грантові можливості та як зробити заявку на грант

Онлайн-семінар “Про грантові можливості та як створити грантову аплікацію”

Спікери:
Ірина Тихонкова, канд. біол. наук, с. н. с. Customer Success Consultant, Clarivate: «Грантові можливості для науковців України Web of Science»

Нана Войтенко, д-р біол. наук, професор, ректор ЗВО «Академія Добробут»: «Як створити грантову аплікацію»

Грантове фінансування є суттєвою складовою бюджету багатьох досліджень. В умовах недостатнього бюджетного фінансування варто уважніше придивитись до можливостей міжнародної співпраці та грантового фінансування. З чого почати, або як ефективно продовжити пошук на отримання грантів, на що звернути увагу при формуванні команди та написанні грантової заявки. Під час семінару варто запитати про все, що ви хотіли б знати про гранти.

Публікації на цю тему

Онлайн-семінар "Про грантові можливості та як створити грантову аплікацію" Спікери: Ірина Тихонкова, канд. біол. наук, с. н. с. Customer Success Consultant, Clarivate: «Грантові можливості для науковців України Web of Science» Нана Войтенко, д-р біол. наук, професор, ректор ЗВО «Академія Добробут»: «Як створити грантову аплікацію» Грантове фінансування є суттєвою складовою бюджету багатьох досліджень. В умовах недостатнього бюджетного фінансування варто уважніше придивитись до можливостей міжнародної співпраці та грантового фінансування. З чого почати, або як ефективно продовжити пошук на отримання грантів, на що звернути увагу при формуванні команди та написанні грантової заявки. Під час семінару варто запитати про все, що ви хотіли б знати про гранти.