Проданчук Микола Георгійович, вітаємо з ювілеєм!

6 грудня 2019 року виповнюється 65 років від дня народження відомого в Україні та за її межами українського вченого, керівника у галузі екогігієни і токсикології, директора Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров′я України, доктора медичних наук, професора, член -кореспондента Національної Академії медичних наук України, заслуженого лікаря України, Голови Товариства токсикологів України, експерта ВООЗ з питань організації охорони здоров’я України, експерт-токсиколога Програми ООН по довкіллю (UNEP), Віце-президента ″Ліги Культури″.
М. Г. Проданчук є автором понад 390 наукових публікацій, серед них: 4 монографії, 6 навчальних посібників, 2 підручники з гігієни, та 27 винаходів.

Микола Георгійович – меценат багатьох мистецьких проектів. Інститут екогігієни і токсикології МОЗ України ім. Л.І. Медведя, який очолює Микола Георгійович, є одним з головних організаторів щорічного Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів ″Кінолітопис″.

Микола Георгійович Проданчук удостоєний високих нагород: Міжнародний Орден Святого Станіслава.
Орден Святого Миколая Чудотворця за збереження і розвиток української культури.
Вельмишановний Миколо Георгійовичу! Колектив ННМБУ щиро вітає Вас з ювілеєм. Бажаємо Вам міцного здоров`я, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу удачу!

Публікації на цю тему

6 грудня 2019 року виповнюється 65 років від дня народження відомого в Україні та за її межами українського вченого, керівника у галузі екогігієни і токсикології, директора Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров′я України, доктора медичних наук, професора, член -кореспондента Національної Академії медичних наук України, заслуженого лікаря України, Голови Товариства токсикологів України, експерта ВООЗ з питань організації охорони здоров'я України, експерт-токсиколога Програми ООН по довкіллю (UNEP), Віце-президента ″Ліги Культури″. М. Г. Проданчук є автором понад 390 наукових публікацій, серед них: 4 монографії, 6 навчальних посібників, 2 підручники з гігієни, та 27 винаходів. Микола Георгійович – меценат багатьох мистецьких проектів. Інститут екогігієни і токсикології МОЗ України ім. Л.І. Медведя, який очолює Микола Георгійович, є одним з головних організаторів щорічного Київського міжнародного фестивалю документальних фільмів ″Кінолітопис″. Микола Георгійович Проданчук удостоєний високих нагород: Міжнародний Орден Святого Станіслава. Орден Святого Миколая Чудотворця за збереження і розвиток української культури. Вельмишановний Миколо Георгійовичу! Колектив ННМБУ щиро вітає Вас з ювілеєм. Бажаємо Вам міцного здоров`я, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу удачу!