Проект для лікарів Київщини від BMJ

Міністерство охорони здоров’я України (далі – МОЗ) та Британський медичний журнал (далі – BMJ) підписали Меморандуму про взаєморозуміння, який акредитує BMJ на роботу в сфері підвищення кваліфікації та безперервного професійного розвитку лікарів.

Світовий Банк підтримує ініціативу використання програм навчання і сертифікації BMJ при підготовці медичних працівників в рамках проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» (далі – Проект).

Серед пріоритетів проекту – забезпечення доступу до навчання лікарям первинної ланки, сімейним лікарям.

Наразі лікарям загальної практики Київської області пропонується безоплатно приєднатися до навчальної онлайн платформи.

Підключення в рамках даного проекту можливе лише для тих лікарів, які раніше не були зареєстровані на порталі BMJ та не користувались ресурсами Британського медичного журналу (Кращі практики та Навчання і оцінка).

Радник проекту (лікар – координатор BMJ) буде забезпечений кодом реєстрації та детальною інструкцією щодо підключення.

Код реєстрації для ЛЗП(СМ) Київської області: – 9419029968

Інструкція для реєстрації подається нижче.

1. Пройдіть за посиланням: cds.bmj.com (або наберіть в GOOGLE – ВМїУкраїна).
2. Ви потрапите на сайт – https://cds.bmj.com/home?test-country=UА. далі оберіть клавішу -Зареєструватись, введіть персональну електронну пошту (НЕ робочу, НЕ відділення чи лікарні), далі – рухайтесь по інструкції! на сайті.

Важлива інформація:
Ім’я і прізвище потрібно писати латинкою!

На початку сторінки реєстрації буде віконечко для коду (десять цифр) Далі вам запропонують сформувати пароль – той, через який ви будете входити на сайт BMJ самостійно.

Внизу сторінки реєстрації будуть 3 віконечка (Політика конфіденційності, Правила та умови, чек-бокс), в яких потрібно поставити галочку.

Для того, щоб активно використовувати отриманий вами доступ важливо проходити 4 модулі/теми на місяць.

Даний код є актуальним для тих лікарів вашого закладу, які були подані головним лікарем на реєстрацію. Просимо вас поділитись з ними інструкцією та кодом з ними.

Оплата за користування навчальною платформою буде здійснюватися за рахунок Проекту, тому надзвичайно важливо залучити до навчання лише мотивованих лікарів. Заплановано, що моніторинг використання платформи буде здійснюватися керівництвом закладу. Подаючи список лікарів закладу, головний лікар бере на себе зобов’язання відслідковувати активність їх профілів та спонукати лікарів до навчання. Неактивні профілі будуть відключатися, а лікарі позбавлятися ліцензій.

Попередження! Час підключення до порталу BMJ обмеженний одним тижнем з момента отримання коду доступу та даного повідомлення.
З питаннями просимо звертатись до координатора програми Дмитришиної Наталії за телефоном +380 98 434 43 41, e-mail: dmnatalya18@gmail.com

Проект BMJ Україна
Д-р Новічкова Олена
Керівник програми в Україні
BMJ Clinician Decision Support Training lnitiative Project Ukraine

Публікації на цю тему

Міністерство охорони здоров'я України (далі - МОЗ) та Британський медичний журнал (далі - BMJ) підписали Меморандуму про взаєморозуміння, який акредитує BMJ на роботу в сфері підвищення кваліфікації та безперервного професійного розвитку лікарів. Світовий Банк підтримує ініціативу використання програм навчання і сертифікації BMJ при підготовці медичних працівників в рамках проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект). Серед пріоритетів проекту - забезпечення доступу до навчання лікарям первинної ланки, сімейним лікарям. Наразі лікарям загальної практики Київської області пропонується безоплатно приєднатися до навчальної онлайн платформи. Підключення в рамках даного проекту можливе лише для тих лікарів, які раніше не були зареєстровані на порталі BMJ та не користувались ресурсами Британського медичного журналу (Кращі практики та Навчання і оцінка). Радник проекту (лікар - координатор BMJ) буде забезпечений кодом реєстрації та детальною інструкцією щодо підключення. Код реєстрації для ЛЗП(СМ) Київської області: - 9419029968 Інструкція для реєстрації подається нижче. 1. Пройдіть за посиланням: cds.bmj.com (або наберіть в GOOGLE - ВМїУкраїна). 2. Ви потрапите на сайт - https://cds.bmj.com/home?test-country=UА. далі оберіть клавішу -Зареєструватись, введіть персональну електронну пошту (НЕ робочу, НЕ відділення чи лікарні), далі - рухайтесь по інструкції! на сайті. Важлива інформація: Ім’я і прізвище потрібно писати латинкою! На початку сторінки реєстрації буде віконечко для коду (десять цифр) Далі вам запропонують сформувати пароль - той, через який ви будете входити на сайт BMJ самостійно. Внизу сторінки реєстрації будуть 3 віконечка (Політика конфіденційності, Правила та умови, чек-бокс), в яких потрібно поставити галочку. Для того, щоб активно використовувати отриманий вами доступ важливо проходити 4 модулі/теми на місяць. Даний код є актуальним для тих лікарів вашого закладу, які були подані головним лікарем на реєстрацію. Просимо вас поділитись з ними інструкцією та кодом з ними. Оплата за користування навчальною платформою буде здійснюватися за рахунок Проекту, тому надзвичайно важливо залучити до навчання лише мотивованих лікарів. Заплановано, що моніторинг використання платформи буде здійснюватися керівництвом закладу. Подаючи список лікарів закладу, головний лікар бере на себе зобов'язання відслідковувати активність їх профілів та спонукати лікарів до навчання. Неактивні профілі будуть відключатися, а лікарі позбавлятися ліцензій. Попередження! Час підключення до порталу BMJ обмеженний одним тижнем з момента отримання коду доступу та даного повідомлення. З питаннями просимо звертатись до координатора програми Дмитришиної Наталії за телефоном +380 98 434 43 41, e-mail: dmnatalya18@gmail.com Проект BMJ Україна Д-р Новічкова Олена Керівник програми в Україні BMJ Clinician Decision Support Training lnitiative Project Ukraine