Проєкт “Польська полиця” в дії

Під час ХХ ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції розвитку медичних бібліотек України і виклики сучасного інформаційного суспільства», яка відбувалася 19 травня цього року, до нашої бібліотеки завітали представники Посольства Республіки Польща в Україні.

Проєкт "Польська полиця" в діїУ межах реалізації проєкту «Польська полиця» пані Ева Матушек-Заґата, керівниця відділу з питань науково-освітньої співпраці передала бібліотеці 34 книжки польських авторів польською та українською мовами.

Проєкт Інституту книги, який фінансується Міністерством культури, національної спадщини та спорту, реалізується Посольством Республіки Польща у Києві за підтримки Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні та Фонду «Допомога полякам на Сході».

Бібліотека щиро дякує Посольству Республіки Польща в Україні за цю чудову ініціативу. Подаровані книжки надійдуть у фонд Польської медичної бібліотеки ім. проф. Збіґнєва Реліґи.

Публікації на цю тему

Під час ХХ ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції розвитку медичних бібліотек України і виклики сучасного інформаційного суспільства», яка відбувалася 19 травня цього року, до нашої бібліотеки завітали представники Посольства Республіки Польща в Україні. У межах реалізації проєкту «Польська полиця» пані Ева Матушек-Заґата, керівниця відділу з питань науково-освітньої співпраці передала бібліотеці 34 книжки польських авторів польською та українською мовами. Проєкт Інституту книги, який фінансується Міністерством культури, національної спадщини та спорту, реалізується Посольством Республіки Польща у Києві за підтримки Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні та Фонду «Допомога полякам на Сході». Бібліотека щиро дякує Посольству Республіки Польща в Україні за цю чудову ініціативу. Подаровані книжки надійдуть у фонд Польської медичної бібліотеки ім. проф. Збіґнєва Реліґи.