Психологічний супровід особистості в умовах війни

19 червня в ННМБУ пройшла презентація навчального посібника “Психологічний супровід особистості в умовах війни” Кузікова С., Зливкова В., Лукомської С., Щербака Т. та Котухи О.

У презентації взяли участь автори Валерій Зливков, канд. психол. наук, доцент, зав. лабораторії методології і теорії психології та Світлана Лукомська, кризовий психолог, канд. психол. наук, с. н. с. лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Навчальний посібник «Психологічний супровід особистості в умовах війни» складається із трьох розділів. У першому «теоретичні засади вивчення психології особистості в умовах війни» висвітлено поняття стресу та психологічної кризи, представлені типи впливу війни на психічний стан особистості, окреслено потенційні ресурси, які стануть в нагоді в екстремальних умовах. Другий розділ «Психодіагностичні методики особистості в умовах війни» представляє засоби психодіагностики, які допоможуть у роботі клієнтами, зокрема паліативними, в тому числі військовими із серйозними пораненнями. Третій розділ «Психологічна допомога особистості в умовах війни» зазначено важливу роль психологічної підтримки та окреслено напрямки психологічної допомоги при переживанні горя та втрат, зокрема у контексті психологічної допомоги дітям.

Навчальний посібник зацікавить психологів, педагогів, соціальних працівників, психотерапевтів, всіх, хто цікавиться психологічним консультуванням дітей та дорослих в умовах війни.

Публікації на цю тему

Continue to the category
19 червня в ННМБУ пройшла презентація навчального посібника "Психологічний супровід особистості в умовах війни" Кузікова С., Зливкова В., Лукомської С., Щербака Т. та Котухи О. У презентації взяли участь автори Валерій Зливков, канд. психол. наук, доцент, зав. лабораторії методології і теорії психології та Світлана Лукомська, кризовий психолог, канд. психол. наук, с. н. с. лабораторії методології і теорії психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. Навчальний посібник «Психологічний супровід особистості в умовах війни» складається із трьох розділів. У першому «теоретичні засади вивчення психології особистості в умовах війни» висвітлено поняття стресу та психологічної кризи, представлені типи впливу війни на психічний стан особистості, окреслено потенційні ресурси, які стануть в нагоді в екстремальних умовах. Другий розділ «Психодіагностичні методики особистості в умовах війни» представляє засоби психодіагностики, які допоможуть у роботі клієнтами, зокрема паліативними, в тому числі військовими із серйозними пораненнями. Третій розділ «Психологічна допомога особистості в умовах війни» зазначено важливу роль психологічної підтримки та окреслено напрямки психологічної допомоги при переживанні горя та втрат, зокрема у контексті психологічної допомоги дітям. Навчальний посібник зацікавить психологів, педагогів, соціальних працівників, психотерапевтів, всіх, хто цікавиться психологічним консультуванням дітей та дорослих в умовах війни.