Реабілітація – Інклюзія – Інтеграція

22–23 травня 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася VІІІ науково-практична конференція ГО «Українська академія дитячої інвалідності» в онлайн та офлайн форматах.

У програмі конференції «РЕАБІЛІТАЦІЯ – ІНКЛЮЗІЯ – ІНТЕГРАЦІЯ»:

Сесія І «Послуги раннього втручання. Медична, психологічна, соціальна складові»

Сесія ІІ «Соціальна педіатрія. Комплексна реабілітація дітей з патологією нервової системи»

Сесія ІІІ «Психолого-педагогічний супровід дітей з обмеженням життєдіяльності»

Сесія ІV «Концепція соціальної педіатрії. Комплексна реабілітація дітей з патологією»

Відеозапис конференції 22.05.24: http://video.e-registration.com.ua/watch_video?v=1437

Відеозапис 23.05.24: https://video.e-registration.com.ua/watch_video?v=1438

Відкрив конференцію Володимир Мартинюк – директор ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України», завідувач кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П. Л. Шупика.

На конференції було розглянуто широке коло питань, пов’язаних з реабілітацією, інклюзією та інтеграцією дітей з обмеженими можливостями. У якості ключових спікерів виступали фахівці Європейської Академії Дитячої Інвалідності (EACD), Європейського Товариства Дитячих Неврологів (EPNS), Української Академії Дитячої Інвалідності (UACD).

У конференції взяли участь фахівці медичної галузі: педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини, дитячі неврологи, неврологи, дитячі психіатри, психіатри, неонатологи, генетики, ортопеди-травматологи, лікарі ФРМ. А також фахівці освітньої та соціальної галузей: корекційні педагоги, психологи, поведінкові терапевти, терапевти мови та мовлення (логопеди), ерготерапевти, фізичні терапевти, реабілітологи, асистенти вчителів (вихователів), асистенти дитини, соціальні педагоги, соціальні працівники, а також батьки дітей з обмеженням життєдіяльності, представники громадських організацій.

Конференція стала важливою подією для всіх учасників, забезпечивши платформу для обміну досвідом та знаннями у справі покращення якості життя дітей з обмеженими можливостями.

Публікації на цю тему

Continue to the category
22–23 травня 2024 року в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулася VІІІ науково-практична конференція ГО «Українська академія дитячої інвалідності» в онлайн та офлайн форматах. У програмі конференції «РЕАБІЛІТАЦІЯ - ІНКЛЮЗІЯ - ІНТЕГРАЦІЯ»: Сесія І «Послуги раннього втручання. Медична, психологічна, соціальна складові» Сесія ІІ «Соціальна педіатрія. Комплексна реабілітація дітей з патологією нервової системи» Сесія ІІІ «Психолого-педагогічний супровід дітей з обмеженням життєдіяльності» Сесія ІV «Концепція соціальної педіатрії. Комплексна реабілітація дітей з патологією» Відеозапис конференції 22.05.24: http://video.e-registration.com.ua/watch_video?v=1437 Відеозапис 23.05.24: https://video.e-registration.com.ua/watch_video?v=1438 Відкрив конференцію Володимир Мартинюк – директор ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України», завідувач кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НМАПО імені П. Л. Шупика. На конференції було розглянуто широке коло питань, пов'язаних з реабілітацією, інклюзією та інтеграцією дітей з обмеженими можливостями. У якості ключових спікерів виступали фахівці Європейської Академії Дитячої Інвалідності (EACD), Європейського Товариства Дитячих Неврологів (EPNS), Української Академії Дитячої Інвалідності (UACD). У конференції взяли участь фахівці медичної галузі: педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини, дитячі неврологи, неврологи, дитячі психіатри, психіатри, неонатологи, генетики, ортопеди-травматологи, лікарі ФРМ. А також фахівці освітньої та соціальної галузей: корекційні педагоги, психологи, поведінкові терапевти, терапевти мови та мовлення (логопеди), ерготерапевти, фізичні терапевти, реабілітологи, асистенти вчителів (вихователів), асистенти дитини, соціальні педагоги, соціальні працівники, а також батьки дітей з обмеженням життєдіяльності, представники громадських організацій. Конференція стала важливою подією для всіх учасників, забезпечивши платформу для обміну досвідом та знаннями у справі покращення якості життя дітей з обмеженими можливостями.