Rebuild Ukraine: Health & Rehabilitation

Запрошуємо на міжнародну виставку – конференцію: Rebuild Ukraine: Health & Rehabilitation

24-25 Червня 2024, Варшава

ReBuild Ukraine: Health & Rehabilitation – офлайн захід що спрямований на реабілітацію, відновлення людського потенціалу та відбудову медичної інфраструктури України.

• Медичні заклади та проекти, які потребують фінансової підтримки: 26 медичних проєкти, комунальні та приватні заклади на Національному стенді “Україна та її проєкти з медичного відновлення “.

• Експозиція виробників медичного обладнання та реабілітаційних технологій представлена виробниками із 18-ти країн світу: 118 міжнародних та 18 українських компаній. Зокрема, національні павільйони з Австрії, Нідерландів, Франції, Чехії, Словаччини, Швеція та землі Бранденбург із Німеччини.

• Донорські, громадські, благодійні, неурядові організації, контрактори, фінансові інституції розвитку та інвестиційні компанії, тощо;

Приєднуйтесь до ReBuild Ukraine: Health&Rehabilitation 2024!

ПОВЕРНЕМО ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ ДО ЯКІСНОГО ЖИТТЯ!

Контакти:

Тел:+38 044 496 86 45

Email: RebuildHealth@pe.com.ua

rebuildukraine-health.in.ua

Публікації на цю тему

Запрошуємо на міжнародну виставку - конференцію: Rebuild Ukraine: Health & Rehabilitation 24-25 Червня 2024, Варшава ReBuild Ukraine: Health & Rehabilitation - офлайн захід що спрямований на реабілітацію, відновлення людського потенціалу та відбудову медичної інфраструктури України. • Медичні заклади та проекти, які потребують фінансової підтримки: 26 медичних проєкти, комунальні та приватні заклади на Національному стенді "Україна та її проєкти з медичного відновлення ". • Експозиція виробників медичного обладнання та реабілітаційних технологій представлена виробниками із 18-ти країн світу: 118 міжнародних та 18 українських компаній. Зокрема, національні павільйони з Австрії, Нідерландів, Франції, Чехії, Словаччини, Швеція та землі Бранденбург із Німеччини. • Донорські, громадські, благодійні, неурядові організації, контрактори, фінансові інституції розвитку та інвестиційні компанії, тощо; Приєднуйтесь до ReBuild Ukraine: Health&Rehabilitation 2024! ПОВЕРНЕМО ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ ДО ЯКІСНОГО ЖИТТЯ! Контакти: Тел:+38 044 496 86 45 Email: RebuildHealth@pe.com.ua rebuildukraine-health.in.ua