Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини у медичній реабілітації сьогодення

28-29 вересня 2017 р. у Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України у м. Києві відбулася Ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини у медичній реабілітації сьогодення», присвячена 40 -річчю рефлексотерапії в Україні.

Організатори: Національна медична Академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги), ВГО «Українська Асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» (УАРМА)», Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, ГО «Асоціація сімейної медицини».
Інформаційні та мас-медіа партнери: Міжнародний неврологічний журнал, Національна наукова медична бібліотека України, газета ″Здоров′я України″ та ін.

Місце проведення:
• 28.09.2017 – Золота зала Національної наукової медичної бібліотеки України, м. Київ, вул. Толстого, 7.
• 29.09.2017 – Держана Наукова Установа «Науково-практичний Центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління справами, конференц-зала поліклініки, м. Київ, вул. Верхня, 5.

На Науково – практичній конференції розглядались актуальні питання рефлексотерапії, зокрема, акупунктури та споріднених методів східної і західної медицини в медичній реабілітації та профілактиці різних захворювань. Учасниками були розглянуті апаратні методи, інші немедикаментозні, медикаментозні і комплексні напрямки в сімейній медицині, неврології, педіатрії, при наслідках травм і поранень, та ін. . Проведені майстер-класи і конкурси, прийнято резолюцію конференції.
До участі у конференції, окрім українських лікарів, залучено іноземних спеціалістів. З доповідями виступили фахівці з Федеративної Республіки Німеччини проф. Йоханнес Хорн та Сполучених Штатів Америки доктор В. Бобков.

Враховуючи те, що конференція є ювілейною – присвяченою 40-річчю впровадження рефлексотерапії в Україні, в межах роботи заходу у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України організовано книжкові виставки: ″Рефлексотерапія: поєднання науки і мистецтва″, ″Українські рефлексотерапевти за кордоном″. На виставці представлено монографії, підручники, збірники праць, матеріали конференцій, доповіді, лекції, та фотодокументи, які висвітлюють історичні аспекти розвитку РТ в Україні, методи рефлексотерапії у медичній реабілітації.

За матеріалами роботи конференції видано збірку статей і тез, в якій висвітлюються теми: ″Історичні аспекти розвитку РТ та споріднених методів в Україні і світі″, ″Погляди на проблему. Лекції″, ″Наукові дослідження і клінічні спостереження″. Матеріали підготовлені фахівцями з великим практичним і науковим досвідом, та молодими науковцями і практичними лікарями. До збірки увійшли роботи фахівців з України, Федеративної Республіки Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Нової Зеландії, Казахстану.

Публікації на цю тему

28-29 вересня 2017 р. у Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України у м. Києві відбулася Ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефлексотерапія, методи східної та західної медицини у медичній реабілітації сьогодення», присвячена 40 -річчю рефлексотерапії в Україні. Організатори: Національна медична Академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (кафедра сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги), ВГО «Українська Асоціація рефлексотерапії та медичної акупунктури» (УАРМА)», Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, ГО «Асоціація сімейної медицини». Інформаційні та мас-медіа партнери: Міжнародний неврологічний журнал, Національна наукова медична бібліотека України, газета ″Здоров′я України″ та ін. Місце проведення: • 28.09.2017 – Золота зала Національної наукової медичної бібліотеки України, м. Київ, вул. Толстого, 7. • 29.09.2017 - Держана Наукова Установа «Науково-практичний Центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління справами, конференц-зала поліклініки, м. Київ, вул. Верхня, 5. На Науково – практичній конференції розглядались актуальні питання рефлексотерапії, зокрема, акупунктури та споріднених методів східної і західної медицини в медичній реабілітації та профілактиці різних захворювань. Учасниками були розглянуті апаратні методи, інші немедикаментозні, медикаментозні і комплексні напрямки в сімейній медицині, неврології, педіатрії, при наслідках травм і поранень, та ін. . Проведені майстер-класи і конкурси, прийнято резолюцію конференції. До участі у конференції, окрім українських лікарів, залучено іноземних спеціалістів. З доповідями виступили фахівці з Федеративної Республіки Німеччини проф. Йоханнес Хорн та Сполучених Штатів Америки доктор В. Бобков. Враховуючи те, що конференція є ювілейною – присвяченою 40-річчю впровадження рефлексотерапії в Україні, в межах роботи заходу у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України організовано книжкові виставки: ″Рефлексотерапія: поєднання науки і мистецтва″, ″Українські рефлексотерапевти за кордоном″. На виставці представлено монографії, підручники, збірники праць, матеріали конференцій, доповіді, лекції, та фотодокументи, які висвітлюють історичні аспекти розвитку РТ в Україні, методи рефлексотерапії у медичній реабілітації. За матеріалами роботи конференції видано збірку статей і тез, в якій висвітлюються теми: ″Історичні аспекти розвитку РТ та споріднених методів в Україні і світі″, ″Погляди на проблему. Лекції″, ″Наукові дослідження і клінічні спостереження″. Матеріали підготовлені фахівцями з великим практичним і науковим досвідом, та молодими науковцями і практичними лікарями. До збірки увійшли роботи фахівців з України, Федеративної Республіки Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Нової Зеландії, Казахстану.