Реформування медсестринства в охороні здоров`я України

20 березня Міністерство охорони здоров`я України спільно з ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» провели на базі Національної наукової медичної бібліотеки України конференцію «Реформування медсестринства в охороні здоров`я України. Освіта молодших спеціалістів».

В конференції взяли участь понад 50 осіб з 32 медичних закладів України, а також представники Міністерства охорони здоров`я України та Міністерства освіти і науки України.

Зі вступним словом до присутніх звернулися в.о. Міністра охорони здоров`я України Уляна Супрун та її заступник Олександр Лінчевський.

Публікації на цю тему

20 березня Міністерство охорони здоров`я України спільно з ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» провели на базі Національної наукової медичної бібліотеки України конференцію «Реформування медсестринства в охороні здоров`я України. Освіта молодших спеціалістів». В конференції взяли участь понад 50 осіб з 32 медичних закладів України, а також представники Міністерства охорони здоров`я України та Міністерства освіти і науки України. Зі вступним словом до присутніх звернулися в.о. Міністра охорони здоров`я України Уляна Супрун та її заступник Олександр Лінчевський.