Різдвяний концерт у Бібліотеці

Волонтерка пісні і слова – Народна артистка України Світлана Мирвода

23 грудня у Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбувся передсвятковий музичний вечір за участі Народної артистки України, концертмейстера групи бандур та артистки Академічного оркестру народної та популярної музики Національної радіокомпанії України – Світлани Мирводи.

Розпочинаючи захід, заступник генерального директора ННМБУ Тетяна Анатоліївна Остапенко привітала гостей і співробітників бібліотеки з прийдешніми новорічно – різдв′яними святами, побажала всім творчих успіхів, миру та злагоди!

У виконанні Народної артистки України Світлани Мирводи, яка подарувала прекрасні хвилини незбагненної музики, прозвучали ряд українських романсів, улюблених слухачами поетичних творів, новорічних святкових колядок. ЇЇ професійний, сильний, мелодійний голос зачарували слухачів. Артистка бездоганно володіє грою як на бандурі, так і на гітарі.

Народилася 29 лютого 1960 року в селі Дубове Ковельського району Волинської області. У 1985 році закінчила Львівську державну консерваторію імені Миколи Лисенка. Учениця Василя Герасименка. З 1985 року працює і мешкає у місті Києві. У 2006 році закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини ″Україна″.

Світлана Іванівна Мирвода – має численні перемоги на конкурсах і фестивалях бандурного мистецтва, родинної творчості і сучасної естрадної пісні. У 2004 році отримала Гран-прі на міжнародному фестивалі ″Світ музики″ в Італії, в номінації ″Вокальне народне соло″.

У 2006 році Світлані Мирводі, Указом Президента України від 3 березня 2006 року, № 191 – присвоєно звання Заслуженої артистки України. У 2016 році артистка отримала високе звання Народної артистки України.

Світлана Іванівна створила і читає курс ″Соціально-економічні аспекти розвитку культури″ в університеті ″Україна″, працюючи старшим викладачем кафедри менеджменту організацій.

Варто зазначити, що Світлана Мирвода свою душевну творчість ось уже п’ять років дарує українським захисникам. Вона – волонтерка пісні і слова, дуже часто іде туди, на Схід України, де йде війна, де її музика душі з бандурою та гітарою мандрує попри різні погодні умови і ситуації війни, лише для того, щоб розділити її із захисниками, підняти їхній дух, передати пісню мовою свого Великого, тендітного Серця.

За романтичну музику душі і для душі, яку подарувала Світлана Мирвода, слухачі щедро нагородили артистку оплесками та квітами.

Публікації на цю тему

Волонтерка пісні і слова - Народна артистка України Світлана Мирвода

23 грудня у Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбувся передсвятковий музичний вечір за участі Народної артистки України, концертмейстера групи бандур та артистки Академічного оркестру народної та популярної музики Національної радіокомпанії України - Світлани Мирводи. Розпочинаючи захід, заступник генерального директора ННМБУ Тетяна Анатоліївна Остапенко привітала гостей і співробітників бібліотеки з прийдешніми новорічно - різдв′яними святами, побажала всім творчих успіхів, миру та злагоди! У виконанні Народної артистки України Світлани Мирводи, яка подарувала прекрасні хвилини незбагненної музики, прозвучали ряд українських романсів, улюблених слухачами поетичних творів, новорічних святкових колядок. ЇЇ професійний, сильний, мелодійний голос зачарували слухачів. Артистка бездоганно володіє грою як на бандурі, так і на гітарі. Народилася 29 лютого 1960 року в селі Дубове Ковельського району Волинської області. У 1985 році закінчила Львівську державну консерваторію імені Миколи Лисенка. Учениця Василя Герасименка. З 1985 року працює і мешкає у місті Києві. У 2006 році закінчила Відкритий міжнародний університет розвитку людини ″Україна″. Світлана Іванівна Мирвода - має численні перемоги на конкурсах і фестивалях бандурного мистецтва, родинної творчості і сучасної естрадної пісні. У 2004 році отримала Гран-прі на міжнародному фестивалі ″Світ музики″ в Італії, в номінації ″Вокальне народне соло″. У 2006 році Світлані Мирводі, Указом Президента України від 3 березня 2006 року, № 191 - присвоєно звання Заслуженої артистки України. У 2016 році артистка отримала високе звання Народної артистки України. Світлана Іванівна створила і читає курс ″Соціально-економічні аспекти розвитку культури″ в університеті ″Україна″, працюючи старшим викладачем кафедри менеджменту організацій. Варто зазначити, що Світлана Мирвода свою душевну творчість ось уже п'ять років дарує українським захисникам. Вона - волонтерка пісні і слова, дуже часто іде туди, на Схід України, де йде війна, де її музика душі з бандурою та гітарою мандрує попри різні погодні умови і ситуації війни, лише для того, щоб розділити її із захисниками, підняти їхній дух, передати пісню мовою свого Великого, тендітного Серця. За романтичну музику душі і для душі, яку подарувала Світлана Мирвода, слухачі щедро нагородили артистку оплесками та квітами.