Семінар-практикум у ННМБУ

23 січня 2020 р. у Національній науковій медичній бібліотеці України відбувся семінар-практикум «Державна політика охорони здоров’я в Україні. Нормативно-правове регулювання медичного використання наркотичних засобів» за організації Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я і Навчальної платформи Professional medical education.

Модераторами заходу виступили: Анелія Грецька, голова Ради медичних сестер Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я і Алла Кізім, співзасновник навчальної платформи Professional medical education.

Відкрив захід Сергій Кубанський, Голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я.

На семінарі були заслухані виступи:

  • «Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.
    Отримання, зберігання та облік наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів», Надія Лисенко, заступник начальника управління-начальника відділу ліцензування діяльності з обігу підконтрольних речовин Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  • «Нормативно-правова база у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів», Наталія Лісневська, адвокат, юрист з медичного права, експерт в галузі охорони здоров’я, заступник Міністра охорони здоров’я у 2014-2015 рр.
  • «Ліцензування діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, яка здійснюється закладами охорони здоров’я (ліцензійні умови та вимоги до діяльності закладу, вимоги до транспортування наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, вимоги до персоналу, який працює з цими речованами, порядок допуску до цього виду діяльності)», Вікторія Курлова, експерт ДУ «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України».

По завершенні семінару-практикуму учасники мали нагоду поставити запитання виступаючим і отримали сертифікати.

Публікації на цю тему

23 січня 2020 р. у Національній науковій медичній бібліотеці України відбувся семінар-практикум «Державна політика охорони здоров’я в Україні. Нормативно-правове регулювання медичного використання наркотичних засобів» за організації Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я і Навчальної платформи Professional medical education. Модераторами заходу виступили: Анелія Грецька, голова Ради медичних сестер Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я і Алла Кізім, співзасновник навчальної платформи Professional medical education. Відкрив захід Сергій Кубанський, Голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. На семінарі були заслухані виступи:
  • «Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Отримання, зберігання та облік наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів», Надія Лисенко, заступник начальника управління-начальника відділу ліцензування діяльності з обігу підконтрольних речовин Управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  • «Нормативно-правова база у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів», Наталія Лісневська, адвокат, юрист з медичного права, експерт в галузі охорони здоров’я, заступник Міністра охорони здоров’я у 2014-2015 рр.
  • «Ліцензування діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, яка здійснюється закладами охорони здоров’я (ліцензійні умови та вимоги до діяльності закладу, вимоги до транспортування наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, вимоги до персоналу, який працює з цими речованами, порядок допуску до цього виду діяльності)», Вікторія Курлова, експерт ДУ «Центр психічного здоров'я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України».
По завершенні семінару-практикуму учасники мали нагоду поставити запитання виступаючим і отримали сертифікати.