Семінар-тренінг “Школа сервісу бібліотекаря”

12 квітня в Національній науковій медичній бібліотеці України для членів секції працівників медичних бібліотек УБА було проведено семінар-тренінг “Школа сервісу бібліотекаря”. Захід вдався насиченим новими знаннями. Завдяки чудовому тренеру пані Ярославі Сошинській учасникам вдалось поглянути на свою роботу та роботу Бібліотеки загалом під іншим кутом, скласти портрет клієнта Бібліотеки, попрацювати в командах над питаннями складових сервісу і зрозуміти, що пріоритетні складові сервісу для нас, на сьогоднішній день, є ще й найпроблемнішими. Нові акценти, нові думки – шлях до плідної праці!

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

12 квітня в Національній науковій медичній бібліотеці України для членів секції працівників медичних бібліотек УБА було проведено семінар-тренінг "Школа сервісу бібліотекаря". Захід вдався насиченим новими знаннями. Завдяки чудовому тренеру пані Ярославі Сошинській учасникам вдалось поглянути на свою роботу та роботу Бібліотеки загалом під іншим кутом, скласти портрет клієнта Бібліотеки, попрацювати в командах над питаннями складових сервісу і зрозуміти, що пріоритетні складові сервісу для нас, на сьогоднішній день, є ще й найпроблемнішими. Нові акценти, нові думки - шлях до плідної праці!