Георгію Олександровичу Сергєєву – 75!

З нагоди цієї визначної дати у бібліотеці відкрито виставку творчих робіт Майстра – відомого українського графіка, живописця, вершиною творчості якого є ряд екслібрисів, що поціновані в усьому світі!
Щиро вітаємо вірного давнього друга Національної наукової медичної бібліотеки України з Ювілеєм!
Сердечно бажаємо міцного здоров`я, невичерпної енергії та натхнення на нові творчі здобутки!
Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва на перегляд виставки до Національної наукової медичної бібліотеки України, двері якої гостинно відчинені для Вас з 9-00 до 20-00 години.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

З нагоди цієї визначної дати у бібліотеці відкрито виставку творчих робіт Майстра - відомого українського графіка, живописця, вершиною творчості якого є ряд екслібрисів, що поціновані в усьому світі! Щиро вітаємо вірного давнього друга Національної наукової медичної бібліотеки України з Ювілеєм! Сердечно бажаємо міцного здоров`я, невичерпної енергії та натхнення на нові творчі здобутки! Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва на перегляд виставки до Національної наукової медичної бібліотеки України, двері якої гостинно відчинені для Вас з 9-00 до 20-00 години.