Семінар «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні»

10 вересня о 16:00 в рамках серії семінарів для науковців та освітян «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні» відбудеться ряд лекцій:

1. Програма Горизонт 2020 та її останні конкурси за напрямом “Здоров’я, демографічні зміни та добробут”

Буде дана коротка характеристика програми Горизонт 2020, акцентовано увагу на способи пошуку проектів, у т.ч. на роботу з порталом ЄК, пошук партнерів, охарактеризовано типи проектів, буде надано перелік відкритих і очікуваних проектів за цим напрямом, а також проанонсовано наступну програму ЄК – Горизонт Європи.
Спікер:
Гороховатська Ольга Ярославна – представник НКП “Здоров’я, демографічні зміни та добробут”, вчений секретар Відділення інформатики Національної академії наук України, к.і.н.

2. Дослідницькі інфраструктури в програмах ЄС: можливості для медицини

Буде розкрито поняття дослідницьких інфраструктур і показано можливості їх використання для участі в конкурсах за цим напрямом.
Спікер:
Гороховатська Марина Ярославна – Національний контактний пункт “Дослідницькі інфраструктури” програми
Н 2020, вчений секретар сектору зведеного планування Науково-організаційного відділу (НОВ) Президії НАН України, к.х.н.

Форма для реєстрації

Публікації на цю тему

10 вересня о 16:00 в рамках серії семінарів для науковців та освітян «Міжнародні проекти, конкурси та гранти в Україні» відбудеться ряд лекцій: 1. Програма Горизонт 2020 та її останні конкурси за напрямом "Здоров'я, демографічні зміни та добробут" Буде дана коротка характеристика програми Горизонт 2020, акцентовано увагу на способи пошуку проектів, у т.ч. на роботу з порталом ЄК, пошук партнерів, охарактеризовано типи проектів, буде надано перелік відкритих і очікуваних проектів за цим напрямом, а також проанонсовано наступну програму ЄК - Горизонт Європи. Спікер: Гороховатська Ольга Ярославна - представник НКП "Здоров'я, демографічні зміни та добробут", вчений секретар Відділення інформатики Національної академії наук України, к.і.н. 2. Дослідницькі інфраструктури в програмах ЄС: можливості для медицини Буде розкрито поняття дослідницьких інфраструктур і показано можливості їх використання для участі в конкурсах за цим напрямом. Спікер: Гороховатська Марина Ярославна - Національний контактний пункт "Дослідницькі інфраструктури" програми Н 2020, вчений секретар сектору зведеного планування Науково-організаційного відділу (НОВ) Президії НАН України, к.х.н. Форма для реєстрації