Що почитати лікарю: перша медична допомога під час війни

В умовах сучасної війни одномоментність виникнення масових санітарних втрат створює великі труднощі в організації першої медичної допомоги. Змінюється структура санітарних втрат, значно збільшується кількість бойової терапевтичної патології і комбінованих уражень.

До вашої уваги ТОП 5 видань, що висвітлюють сучасні підходи до медичного сортування уражених, порядку надання першої долікарської та висококваліфікованої медичної допомоги уражених вогнепальною зброєю, зброєю масового ураження та хворих на терапевтичну патологію при опіковій хворобі, переохолодженні, бойовій політравмі, поєднаних та комбінованих ураженнях.

Публікації на цю тему

В умовах сучасної війни одномоментність виникнення масових санітарних втрат створює великі труднощі в організації першої медичної допомоги. Змінюється структура санітарних втрат, значно збільшується кількість бойової терапевтичної патології і комбінованих уражень. До вашої уваги ТОП 5 видань, що висвітлюють сучасні підходи до медичного сортування уражених, порядку надання першої долікарської та висококваліфікованої медичної допомоги уражених вогнепальною зброєю, зброєю масового ураження та хворих на терапевтичну патологію при опіковій хворобі, переохолодженні, бойовій політравмі, поєднаних та комбінованих ураженнях.