Психологічна допомога військовослужбовцям в умовах війни

Що почитати лікарю: “Психологічна допомога військовослужбовцям в умовах війни”

Війна в Україні вплинула на появу великої кількості осіб, зокрема військових, що отримали важку психотравму та потребують своєчасної, сучасної та ефективної медичної допомоги.

У черговому випуску проєкту “Що почитати лікарю” рекомендуємо Топ 5 видань, що сприятимуть фахівцям у роботі з надання психологічної допомоги. Зокрема, методики діагностики й лікування психологічних травм, алгоритм надання першої психологічної допомоги та схеми диференційованої терапії з ретельним описанням психотерапевтичних методів та фармакотерапії, оперативну психіатрію тощо.

Публікації на цю тему

Що почитати лікарю: "Психологічна допомога військовослужбовцям в умовах війни" Війна в Україні вплинула на появу великої кількості осіб, зокрема військових, що отримали важку психотравму та потребують своєчасної, сучасної та ефективної медичної допомоги. У черговому випуску проєкту "Що почитати лікарю" рекомендуємо Топ 5 видань, що сприятимуть фахівцям у роботі з надання психологічної допомоги. Зокрема, методики діагностики й лікування психологічних травм, алгоритм надання першої психологічної допомоги та схеми диференційованої терапії з ретельним описанням психотерапевтичних методів та фармакотерапії, оперативну психіатрію тощо.