Що почитати лікарю: серцево-судинні захворювання

Проблеми зі здоровʼям в умовах війни тісно повʼязані з нестабільністю соціально-політичної ситуації в країні, що призводить до підвищення серцево-судинного ризику в значної частини населення та є причиною передчасної смерті.

Провідні лікарі науково-дослідних медичних закладів і установ МОЗ України, в тому числі й Інституту кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска проводять дослідження щодо значного загострення проблем серцево-судинної та судинно-мозкової патології в сучасних умовах напруги і воєнних дій.

Отримані наукові розробки впроваджують у практичну діяльність у вигляді обґрунтованої концепції мінімізації впливу стресу, а також методичні рекомендації для закладів МОЗ України по застосуванню запропонованих схем обстеження, алгоритмів лікування хворих на серцево-судинну та судинно-мозкову патологію і коморбітні стани.

В свій час відомий кардіохірург Микола Амосов, який був читачем нашої бібліотеки писав:
«Як людині знайти оптимальне місце між хворобами, лікарями та вправами? Моя порада: обирати останнє. Принаймні намагатися. Повірте – спрацює»

Пропонуємо ТОП 5 книг на тему «Серцево-судинні захворювання» із фонду Національної наукової медичної бібліотеки України.

Публікації на цю тему

Проблеми зі здоровʼям в умовах війни тісно повʼязані з нестабільністю соціально-політичної ситуації в країні, що призводить до підвищення серцево-судинного ризику в значної частини населення та є причиною передчасної смерті. Провідні лікарі науково-дослідних медичних закладів і установ МОЗ України, в тому числі й Інституту кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска проводять дослідження щодо значного загострення проблем серцево-судинної та судинно-мозкової патології в сучасних умовах напруги і воєнних дій. Отримані наукові розробки впроваджують у практичну діяльність у вигляді обґрунтованої концепції мінімізації впливу стресу, а також методичні рекомендації для закладів МОЗ України по застосуванню запропонованих схем обстеження, алгоритмів лікування хворих на серцево-судинну та судинно-мозкову патологію і коморбітні стани. В свій час відомий кардіохірург Микола Амосов, який був читачем нашої бібліотеки писав: «Як людині знайти оптимальне місце між хворобами, лікарями та вправами? Моя порада: обирати останнє. Принаймні намагатися. Повірте – спрацює» Пропонуємо ТОП 5 книг на тему «Серцево-судинні захворювання» із фонду Національної наукової медичної бібліотеки України.