Щиро вітаємо наших польських друзів із Днем відновлення Незалежності!

Відновлення незалежності Польщею 11 листопада 1918 року стало здійсненням мрій багатьох поколінь поляків. 103 роки тому здійснилися мрії про незалежну, вільну Батьківщину.

Після трьох поділів і 123 років відсутності на політичній мапі Європи, покарання за розмову польською мовою, германізацію, русифікацію, депортації до Сибіру поляки повернулися у свої домівки, повернули собі біло-червоний прапор. Відтоді вони вже не боялися бути поляками, бути патріотами.

11 листопада також є нагодою вшанувати всіх тих, хто сприяв тому, що сьогодні Польща є незалежною та вільною – Сілезьких і Великопольських повстанців, захисників Батьківщини 1920 року, героїчних солдатів вересня 1939 року, які воювали на фронтах Другої світової війни, героїчних варшавських повстанців, а також активістів антикомуністичної опозиції.

Публікації на цю тему

Відновлення незалежності Польщею 11 листопада 1918 року стало здійсненням мрій багатьох поколінь поляків. 103 роки тому здійснилися мрії про незалежну, вільну Батьківщину. Після трьох поділів і 123 років відсутності на політичній мапі Європи, покарання за розмову польською мовою, германізацію, русифікацію, депортації до Сибіру поляки повернулися у свої домівки, повернули собі біло-червоний прапор. Відтоді вони вже не боялися бути поляками, бути патріотами. 11 листопада також є нагодою вшанувати всіх тих, хто сприяв тому, що сьогодні Польща є незалежною та вільною - Сілезьких і Великопольських повстанців, захисників Батьківщини 1920 року, героїчних солдатів вересня 1939 року, які воювали на фронтах Другої світової війни, героїчних варшавських повстанців, а також активістів антикомуністичної опозиції.