Шевченкові читання в ННМБУ

Слава про видатних людей живе доти, допоки їх пам`ятають. У березні увесь світ вшановує пам`ять видатного Українця – Тараса Григоровича Шевченка.

У 2019 році виповнилося 205 років від Дня його народження. До цієї ювілейної дати у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулися Шевченківські читання «Єднає душі слово Кобзаря».

На захід завітали співробітники бібліотеки та її читачі. Виконавці та гості прийшли у вишиванках і це додало святкової урочистості події. Звучала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий», лунала поезія Тараса Шевченка «І мертвим, і живим…» у виконанні бібліотечних працівників.

Читання були сповнені відчуттям патріотизму та болю за страждання українського народу, якими пронизані рядки поета.

Публікації на цю тему

Слава про видатних людей живе доти, допоки їх пам`ятають. У березні увесь світ вшановує пам`ять видатного Українця - Тараса Григоровича Шевченка. У 2019 році виповнилося 205 років від Дня його народження. До цієї ювілейної дати у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулися Шевченківські читання «Єднає душі слово Кобзаря». На захід завітали співробітники бібліотеки та її читачі. Виконавці та гості прийшли у вишиванках і це додало святкової урочистості події. Звучала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий», лунала поезія Тараса Шевченка «І мертвим, і живим…» у виконанні бібліотечних працівників. Читання були сповнені відчуттям патріотизму та болю за страждання українського народу, якими пронизані рядки поета.