Шевченкові читання в ННМБУ

Слава про видатних людей живе доти, допоки їх пам`ятають. У березні увесь світ вшановує пам`ять видатного Українця – Тараса Григоровича Шевченка.

У 2019 році виповнилося 205 років від Дня його народження. До цієї ювілейної дати у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулися Шевченківські читання «Єднає душі слово Кобзаря».

На захід завітали співробітники бібліотеки та її читачі. Виконавці та гості прийшли у вишиванках і це додало святкової урочистості події. Звучала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий», лунала поезія Тараса Шевченка «І мертвим, і живим…» у виконанні бібліотечних працівників.

Читання були сповнені відчуттям патріотизму та болю за страждання українського народу, якими пронизані рядки поета.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Слава про видатних людей живе доти, допоки їх пам`ятають. У березні увесь світ вшановує пам`ять видатного Українця - Тараса Григоровича Шевченка. У 2019 році виповнилося 205 років від Дня його народження. До цієї ювілейної дати у Національній науковій медичній бібліотеці України відбулися Шевченківські читання «Єднає душі слово Кобзаря». На захід завітали співробітники бібліотеки та її читачі. Виконавці та гості прийшли у вишиванках і це додало святкової урочистості події. Звучала пісня «Реве та стогне Дніпр широкий», лунала поезія Тараса Шевченка «І мертвим, і живим…» у виконанні бібліотечних працівників. Читання були сповнені відчуттям патріотизму та болю за страждання українського народу, якими пронизані рядки поета.