Щиро дякуємо за книгу

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиро дякує Олексію Леоновичу Сіделковському, керівнику Клініки сучасної неврології «Аксімед» за подароване до фонду бібліотеки нове видання – фундаментальну працю «Неврологія: Атлас-довідник».

Монографія охоплює основні питання норми і патології нервової системи та містить велику кількість унікальних малюнків, фотографій, інфографіки, що надає легке сприйняття складного матеріалу.

Атлас-довідник буде корисним неврологам, нейрохірургам, психіатрам, лікарям загальної практики – сімейним лікарям, терапевтам, а також викладачам і студентам.

Запрошуємо до Бібліотеки

Читачі нашої бібліотеки мають доступ до найбільшої в Україні колекції медичних книг та періодичних видань. Отримавши читацький квиток, Ви зможете працювати у стінах прекрасної історичної будівлі, в центрі Києва. Наші читачі, серед яких відомі імена у медицині, вважають ресурси Бібліотеки безцінними. Ми хочемо, щоб ви приєдналися до них.

Колектив Національної наукової медичної бібліотеки України щиро дякує Олексію Леоновичу Сіделковському, керівнику Клініки сучасної неврології «Аксімед» за подароване до фонду бібліотеки нове видання – фундаментальну працю «Неврологія: Атлас-довідник». Монографія охоплює основні питання норми і патології нервової системи та містить велику кількість унікальних малюнків, фотографій, інфографіки, що надає легке сприйняття складного матеріалу. Атлас-довідник буде корисним неврологам, нейрохірургам, психіатрам, лікарям загальної практики – сімейним лікарям, терапевтам, а також викладачам і студентам.