ЩИРО ВІТАЄМО УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

Сини і доньки України! Уклінно дякуємо Вам! Ви наша гордість і найцінніше багатство! Ви – наші захисники, надія Держави і народу!

До Дня Збройних сил України

6 грудня Україна відзначає День Збройних сил. Цього дня 29 років тому, волею випадку чи збігом обставин саме у дату початку Першого зимового походу в 1991 році парламент вже незалежної України прийняв закони ″Про оборону України″ і ″Про Збройні Сили України″, які мали стати продовжувачами славних бойових традицій українського війська, зокрема і Армії УНР. У цей же день було затверджено текст військової присяги, яку урочисто склав у Верховній Раді перший міністр оборони України генерал-полковник Костянтин Морозов, а також денонсовано союзний договір від 30 грудня 1922 року, чим, фактично, було завершено героїчний чин вояків Армії УНР 70-річної давнини — визволення від більшовицької окупації України. Саме свято – День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

За роки незалежності українську армію цілеспрямовано послаблювали на користь недоброзичливого північного сусіда. І тільки з початку війни з Росією у 2014 році для нашої армії розпочалася доба відродження.

Анексія Криму та початок військових дій на Донбасі показали реальний стан справ. Нарощувати м’язи нашому війську довелось у пришвидшеному темпі. Саме 14-й рік став знаковим в історії ЗСУ. Україна не тільки взялася за переозброєння війська, а й за оснащення та екіпіровку самих військовослужбовців за стандартам НАТО. Проте найголовніше нині в армії – це її склад. Солдати та командири загартовані війною, які довели, що часто просто сила духу здатна змусити відступити навіть добре оснащеного ворога. Ми змогли відновити свою боєздатність та не допустити, щоб Росія відтяла пів-України.

Колектив ННМБУ щиросердечно вітає всіх військовослужбовців та військовослужбовиць, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, з Днем Збройних Сил України!
Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою народу України. Прийміть найкращі побажання міцного фізичного здоров’я, сімейного благополуччя, кохання, світлого настрою, мирних успіхів на всіх фронтах!

Божих благословень Вам і Вашим родинам!

Публікації на цю тему

Сини і доньки України! Уклінно дякуємо Вам! Ви наша гордість і найцінніше багатство! Ви – наші захисники, надія Держави і народу!

До Дня Збройних сил України 6 грудня Україна відзначає День Збройних сил. Цього дня 29 років тому, волею випадку чи збігом обставин саме у дату початку Першого зимового походу в 1991 році парламент вже незалежної України прийняв закони ″Про оборону України″ і ″Про Збройні Сили України″, які мали стати продовжувачами славних бойових традицій українського війська, зокрема і Армії УНР. У цей же день було затверджено текст військової присяги, яку урочисто склав у Верховній Раді перший міністр оборони України генерал-полковник Костянтин Морозов, а також денонсовано союзний договір від 30 грудня 1922 року, чим, фактично, було завершено героїчний чин вояків Армії УНР 70-річної давнини — визволення від більшовицької окупації України. Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII. За роки незалежності українську армію цілеспрямовано послаблювали на користь недоброзичливого північного сусіда. І тільки з початку війни з Росією у 2014 році для нашої армії розпочалася доба відродження. Анексія Криму та початок військових дій на Донбасі показали реальний стан справ. Нарощувати м'язи нашому війську довелось у пришвидшеному темпі. Саме 14-й рік став знаковим в історії ЗСУ. Україна не тільки взялася за переозброєння війська, а й за оснащення та екіпіровку самих військовослужбовців за стандартам НАТО. Проте найголовніше нині в армії – це її склад. Солдати та командири загартовані війною, які довели, що часто просто сила духу здатна змусити відступити навіть добре оснащеного ворога. Ми змогли відновити свою боєздатність та не допустити, щоб Росія відтяла пів-України. Колектив ННМБУ щиросердечно вітає всіх військовослужбовців та військовослужбовиць, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, з Днем Збройних Сил України! Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою народу України. Прийміть найкращі побажання міцного фізичного здоров'я, сімейного благополуччя, кохання, світлого настрою, мирних успіхів на всіх фронтах! Божих благословень Вам і Вашим родинам!