Скарбниця діянь

Єрмілов В.С. Медицина дорадянського Миколаєва. – Миколаїв, 2021.

Історія медицини, на жаль, мало цікавить сучасних медиків. Але уважний аналіз діяльності попередніх поколінь може дати безцінний досвід, зокрема у вирішенні конкретних питань галузі охорони здоров’я.

У монографії Валерія Єрмілова, д.іст.н, к.мед.н., професора кафедри психології, спеціальної освіти та здоров’я людини Миколаївського інституту розвитку людини, на великій джерельній базі досліджено становлення, розвиток і результати діяльності медицини від заснування Миколаєва у 1788 р. до встановлення у місті радянської влади у 1920 р.

Питання організації охорони здоров’я, надання медичної допомоги, санітарного благополуччя, боротьба з епідемічними хворобами були актуальними весь дорадянський період. У монографії проаналізовані шляхи їх вирішення. Автор вважає, що книга дозволить сучасникам критично осмислити пройдений шлях і уникнути можливих помилок в організації медичної допомоги.

Публікації на цю тему

Єрмілов В.С. Медицина дорадянського Миколаєва. – Миколаїв, 2021. Історія медицини, на жаль, мало цікавить сучасних медиків. Але уважний аналіз діяльності попередніх поколінь може дати безцінний досвід, зокрема у вирішенні конкретних питань галузі охорони здоров’я. У монографії Валерія Єрмілова, д.іст.н, к.мед.н., професора кафедри психології, спеціальної освіти та здоров’я людини Миколаївського інституту розвитку людини, на великій джерельній базі досліджено становлення, розвиток і результати діяльності медицини від заснування Миколаєва у 1788 р. до встановлення у місті радянської влади у 1920 р. Питання організації охорони здоров’я, надання медичної допомоги, санітарного благополуччя, боротьба з епідемічними хворобами були актуальними весь дорадянський період. У монографії проаналізовані шляхи їх вирішення. Автор вважає, що книга дозволить сучасникам критично осмислити пройдений шлях і уникнути можливих помилок в організації медичної допомоги.