Składamy serdeczne życzenia naszym Przyjaciołom!

Z okazji Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej składamy serdeczne życzenia naszym Przyjaciołom!

День незалежності Польщі – національне свято Польщі, яке щорічно відзначають 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії 1918 року.
11 листопада 1918 року головою держави став маршал Польщі Юзеф Пілсудський і було сформовано перший демократичний уряд Польщі.

У вересні 1939 року, на початку Другої світової війни, Польська республіка зазнала поділу між нацистською Німеччиною (початок окупації – 1 вересня) та СРСР (початок окупації – 17 вересня). Після закінчення війни День незалежності офіційно не відзначався до 1989 року, коли у Польщі відбулися перші демократичні вибори.

День незалежності – загальнодержавний вихідний день, який супроводжується підняттям прапорів, виступом президента країни, військовим парадом в центрі Варшави.

Щиро вітаємо наших польських партнерів та бажаємо багато років миру і свободи для країни, процвітання та щасливого життя її народу. Хай живе Польща!

Публікації на цю тему

Z okazji Święta Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej składamy serdeczne życzenia naszym Przyjaciołom! День незалежності Польщі – національне свято Польщі, яке щорічно відзначають 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії 1918 року. 11 листопада 1918 року головою держави став маршал Польщі Юзеф Пілсудський і було сформовано перший демократичний уряд Польщі. У вересні 1939 року, на початку Другої світової війни, Польська республіка зазнала поділу між нацистською Німеччиною (початок окупації – 1 вересня) та СРСР (початок окупації – 17 вересня). Після закінчення війни День незалежності офіційно не відзначався до 1989 року, коли у Польщі відбулися перші демократичні вибори. День незалежності – загальнодержавний вихідний день, який супроводжується підняттям прапорів, виступом президента країни, військовим парадом в центрі Варшави. Щиро вітаємо наших польських партнерів та бажаємо багато років миру і свободи для країни, процвітання та щасливого життя її народу. Хай живе Польща!