Складна дитина: в пошуках діагнозу та терапії

Шановні лікарі!
ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», Асоціація дитячих неврологів України та Асоціація педіатрів України запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Складна дитина: в пошуках діагнозу та терапії», що відбудеться 04 квітня 2024 року, м. Київ, в форматі – online трансляції (згідно «Реєстру заходів БПР, які проводитимуться у 2024 році», №3703056).

Програмні питання:

  • Труднощі діагностики орфанних захворювань у дітей
  • Епілептичні напади та епілептичні енцефалопатії у дітей
  • Розлади аутистичного спектру у дітей

До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальністю:
Дитяча неврологія, Дитяча психіатрія, Загальна практика – сімейна медицина, Неврологія, Неонатологія, Педіатрія, Психіатрія, Психотерапія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина.

Посилання на реєстрацію>>>

Формат проведення конференції – online
Початок роботи конференції: 04 квітня 2024 року о 15-00.
Робочі мови конференції: українська.
Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов’язкова! Участь для лікарів безкоштовна.

Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у конференції:
Сертифікат учасника конференції – 5 балів. Фінальне тестування на отримання сертифіката необхідно пройти в день проведення заходу та до його завершення. В програмі заходу передбачений час, на виконання тестів. (Відповідно до пункту 17 постанови № 725, від 14 липня 2021 р.)

Захід призначено тільки для фахівців сфери охорони здоров’я!

Публікації на цю тему

Шановні лікарі! ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук'янової НАМН України», Асоціація дитячих неврологів України та Асоціація педіатрів України запрошують Вас взяти участь у науково-практичній конференції «Складна дитина: в пошуках діагнозу та терапії», що відбудеться 04 квітня 2024 року, м. Київ, в форматі – online трансляції (згідно «Реєстру заходів БПР, які проводитимуться у 2024 році», №3703056). Програмні питання:
  • Труднощі діагностики орфанних захворювань у дітей
  • Епілептичні напади та епілептичні енцефалопатії у дітей
  • Розлади аутистичного спектру у дітей
До участі у роботі конференції запрошуються лікарі за спеціальністю: Дитяча неврологія, Дитяча психіатрія, Загальна практика - сімейна медицина, Неврологія, Неонатологія, Педіатрія, Психіатрія, Психотерапія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина. Посилання на реєстрацію>>> Формат проведення конференції – online Початок роботи конференції: 04 квітня 2024 року о 15-00. Робочі мови конференції: українська.
Попередня реєстрація для слухачів на ефір обов'язкова! Участь для лікарів безкоштовна. Кількість балів відповідно до шкали значень різних видів діяльності лікарів (провізорів) за участь у конференції: Сертифікат учасника конференції – 5 балів. Фінальне тестування на отримання сертифіката необхідно пройти в день проведення заходу та до його завершення. В програмі заходу передбачений час, на виконання тестів. (Відповідно до пункту 17 постанови № 725, від 14 липня 2021 р.) Захід призначено тільки для фахівців сфери охорони здоров'я!