Сьогодні – День фармацевта

21 вересня – День фармацевтичного працівника.

Фармацевти – це люди, які можуть вільно вимовити “ацетилсаліцилова кислота”, прочитати все, що виписують нам своїм нерозбірливим почерком лікарі, а ще з легкістю знаходять потрібний препарат на полиці серед тисяч інших. Навіть більше! Вони знають про всі компоненти ліків, протипоказання та аналоги, вміють не тільки розрізняти їх, а й підбирати та готувати.

На сьогодні у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч фармацевтів. Україна є експортером ліків та працює у цьому напрямку з 25 країнами світу. Асортимент препаратів, що випускаються в Україні, постійно зростає.

Національна наукова медична бібліотека щиро вітає всіх працівників галузі з Днем фармацевтичного працівника України. Бажаємо вам здоров’я та успіхів у роботі!

Та й нам побажаємо заглядати в аптеку тільки за мінералкою і засобами для безпечного сексу та рівномірного загару.

Публікації на цю тему

21 вересня - День фармацевтичного працівника. Фармацевти - це люди, які можуть вільно вимовити "ацетилсаліцилова кислота", прочитати все, що виписують нам своїм нерозбірливим почерком лікарі, а ще з легкістю знаходять потрібний препарат на полиці серед тисяч інших. Навіть більше! Вони знають про всі компоненти ліків, протипоказання та аналоги, вміють не тільки розрізняти їх, а й підбирати та готувати. На сьогодні у фармацевтичній галузі України працюють понад 350 тисяч фармацевтів. Україна є експортером ліків та працює у цьому напрямку з 25 країнами світу. Асортимент препаратів, що випускаються в Україні, постійно зростає. Національна наукова медична бібліотека щиро вітає всіх працівників галузі з Днем фармацевтичного працівника України. Бажаємо вам здоров'я та успіхів у роботі! Та й нам побажаємо заглядати в аптеку тільки за мінералкою і засобами для безпечного сексу та рівномірного загару.