Стандарти акредитації закладів охорони здоров’я

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему «Стандарти акредитації закладів охорони здоров’я. Реалізація метрологічних вимог».

Початок: 16 квітня, 11:00

Місце зустрічі: Zoom

Спікер: Малецька Ольга Євгенівна, канд. тех. наук, дійсний член ГО «Академія метрології України».

Про що: на майстер-класі будуть розглянуті шляхи реалізації законодавчих метрологічних вимог у закладах охорони здоров’я, зокрема згідно стандартів акредитації закладу, наведеними у наказі МОЗ України від 14.03.2011 № 142 «Стандарти акредитації закладів охорони здоров’я», та урахуванням вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Будуть розглянуті питання поводження із засобами вимірювальної техніки, проведення їх повірки та калібрування під час експлуатації, а також впровадження вимірювальних лабораторій, проведення вимірювань та забезпечення достовірності результатів.

Вартість участі — 980 грн

Зареєструватися на майстер-клас >>>>>>

Публікації на цю тему

Запрошуємо взяти участь у майстер-класі на тему «Стандарти акредитації закладів охорони здоров’я. Реалізація метрологічних вимог». Початок: 16 квітня, 11:00 Місце зустрічі: Zoom Спікер: Малецька Ольга Євгенівна, канд. тех. наук, дійсний член ГО «Академія метрології України». Про що: на майстер-класі будуть розглянуті шляхи реалізації законодавчих метрологічних вимог у закладах охорони здоров’я, зокрема згідно стандартів акредитації закладу, наведеними у наказі МОЗ України від 14.03.2011 № 142 «Стандарти акредитації закладів охорони здоров’я», та урахуванням вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Будуть розглянуті питання поводження із засобами вимірювальної техніки, проведення їх повірки та калібрування під час експлуатації, а також впровадження вимірювальних лабораторій, проведення вимірювань та забезпечення достовірності результатів. Вартість участі — 980 грн Зареєструватися на майстер-клас >>>>>>