Синтез традицій та інновацій в роботі наукових бібліотек

Національна наукова медична бібліотека України, як науково-методичний центр мережі медичних бібліотек, 20 грудня 2022 року провела науково-практичний семінар завідувачів бібліотек наукових установ міста Києва «Синтез традицій та інновацій в роботі бібліотек наукових установ системи МОЗ та НАМН України». Семінар було приурочено до 100-літнього ювілею Державної установи «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім Ф. Г. Яновського НАМН України» та наукової бібліотеки Інституту і проходив він на базі бібліотеки-ювілярки. В заході взяли участь провідні фахівці ННМБУ та завідувачі бібліотек наукових установ м. Києва.

Очільниця Національної наукової медичної бібліотеки України, заслужений працівник культури України Тетяна Остапенко щиро привітала колектив бібліотеки з ювілеєм, вручила Почесну відзнаку, пам’ятний подарунок та підбірку видань творчого доробку працівників ННМБУ.

Від імені керівників бібліотек наукових установ ювілярів привітала завідувачка бібліотеки ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Оксана Немирович-Булгакова. Очільниця бібліотеки-ювілярки Тамара Бересток познайомила учасників семінару з експозицією музею, у створенні якого брали участь і працівники бібліотеки, а також розповіла про історію заснування і розвитку Інституту і бібліотеки. Завідувачка відділу організаційної та науково-методичної роботи ННМБУ Світлана Науменко розповіла учасникам про діяльність бібліотек мережі в інформаційному забезпеченні медичної науки та охорони здоров’я. Нове видання – інформаційний дайджест ННМБУ та можливості використання інформаційних баз даних представила завідувачка відділу науково-інформаційної роботи ННМБУ Алла Панфілова.

Заключним акордом заходу стала презентація головною бібліотекаркою відділу організаційної та науково-методичної роботи ННМБУ Оленою Кірішевою творчого доробку працівників ННМБУ, в кінці якої вона продекламувала вірш Федора Тишка «А лікарям належить гоїть рани»:

«Іде війна, страждає Україна,
За право на життя, за гідність, волю, честь,
Народ наш не поставить на коліна,
Народ здолає зло, на те народом єсть».

Публікації на цю тему

Національна наукова медична бібліотека України, як науково-методичний центр мережі медичних бібліотек, 20 грудня 2022 року провела науково-практичний семінар завідувачів бібліотек наукових установ міста Києва «Синтез традицій та інновацій в роботі бібліотек наукових установ системи МОЗ та НАМН України». Семінар було приурочено до 100-літнього ювілею Державної установи «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім Ф. Г. Яновського НАМН України» та наукової бібліотеки Інституту і проходив він на базі бібліотеки-ювілярки. В заході взяли участь провідні фахівці ННМБУ та завідувачі бібліотек наукових установ м. Києва. Очільниця Національної наукової медичної бібліотеки України, заслужений працівник культури України Тетяна Остапенко щиро привітала колектив бібліотеки з ювілеєм, вручила Почесну відзнаку, пам’ятний подарунок та підбірку видань творчого доробку працівників ННМБУ. Від імені керівників бібліотек наукових установ ювілярів привітала завідувачка бібліотеки ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Оксана Немирович-Булгакова. Очільниця бібліотеки-ювілярки Тамара Бересток познайомила учасників семінару з експозицією музею, у створенні якого брали участь і працівники бібліотеки, а також розповіла про історію заснування і розвитку Інституту і бібліотеки. Завідувачка відділу організаційної та науково-методичної роботи ННМБУ Світлана Науменко розповіла учасникам про діяльність бібліотек мережі в інформаційному забезпеченні медичної науки та охорони здоров'я. Нове видання - інформаційний дайджест ННМБУ та можливості використання інформаційних баз даних представила завідувачка відділу науково-інформаційної роботи ННМБУ Алла Панфілова. Заключним акордом заходу стала презентація головною бібліотекаркою відділу організаційної та науково-методичної роботи ННМБУ Оленою Кірішевою творчого доробку працівників ННМБУ, в кінці якої вона продекламувала вірш Федора Тишка «А лікарям належить гоїть рани»: «Іде війна, страждає Україна, За право на життя, за гідність, волю, честь, Народ наш не поставить на коліна, Народ здолає зло, на те народом єсть».